Acer Nitro 5 vs ASUS STRIX G15

@egeoz316 de demiş aynı model değil. Predator üst seviyeye hitap ediyor, bu modelden daha başarılı.
İnternet üzerinde baktım şimdi videolara yorum kısmında herkes ısınma probleminden şikayetçi ASUS marka laptobu tavsiye eder misiniz o nasıldır? Örneğin FORZA HORİZON 4 Gta 5 Fifa LOL gibi oyunlarda aşırı performans fps farkı olur mu?
Sırf kart için ısınma sorunlu bir model almayın. Ben böyle bir hataya düştüm, siz düşmeyin. Benim sahip olduğum 2017 model, i7-7700hq ve 1050ti var.
Asus olan modeli tavsiye eder misiniz peki Forza Gta 5 gibi oyunlarda aşırı performans farkı olur mu?

Vatan' dan almanız zorunlu mu?
Ailem için zorunlu diyebilirim. İnternet üzerinden pek sıcak bakmıyorlar. Yaşadığım şehirde ise sadece teknosa ve vatan var Teknosa ise Casper excalibur ile dolu
2019 kasa mı? Hım, o zaman bir dur ben RTX 2060'a odaklandım. 2019 kasalarından memnun olmayan çok kişi vardı. Hocam @Radeon RX 5500M ACER konusunda 2019 kasalı olursa sıcaklık olarak çok fark olur mu?
Aşırı derecede sıcaklık yüksek olur mu RTX 2060 çok güçlü bir kart bulmuşken böyle bir fiyata vazgeçmesi zor olucak :)

Son düzenleme:
G15 olarak bahsettiğiniz ASUS dimi. Diğer laptopla arasında yüksek miktarda performans farkı olur mu yukarıda belirttiğim oyunlar için.
Dediğiniz oyunlarda hiçbir sıkıntı çıkarmaz, benim eski GTX 950M bile 40-60 FPS GTA V açıyor ise 2021 GTX 1650 her türlü açar merak etmeyin. Diğer oyunlar içinde aynı şekilde açar, sıkıntı çıkarmaz.

Dediğiniz oyunlarda hiçbir sıkıntı çıkarmaz, benim eski GTX 950M bile 40-60 FPS GTA V açıyor ise 2021 GTX 1650 her türlü açar merak etmeyin. Diğer oyunlar içinde aynı şekilde açar, sıkıntı çıkarmaz.
Anladım hocam. Çok teşekkürler. RTX 2060 sevdamdan vazgeçeceğim büyük ihtimalle :( Fırsat ürünü olarak görüp almak istiyordum ısınma konusunda uyardığınız için teşekkür ederim.

İnternet üzerinde baktım şimdi videolara yorum kısmında herkes ısınma probleminden şikayetçi ASUS marka laptobu tavsiye eder misiniz o nasıldır? Örneğin FORZA HORİZON 4 Gta 5 Fifa LOL gibi oyunlarda aşırı performans fps farkı olur mu?

Asus olan modeli tavsiye eder misiniz peki Forza Gta 5 gibi oyunlarda aşırı performans farkı olur mu?
Ne desem yalan olur. Soğutması sorunsuz olması önemli ne alırsanız alın.

Geri
Yukarı