Acer Nitro 5 vs ASUS TUF vs Dell G15

Bütçe
15000

LCSM

Hectopat

Bu 3 laptop arasında kaldım hepsinin de birtakım sorunları olduğunu duydum. Acer Nitro'nun kronik ısınma sorunu varmış, ASUS TUF'un ekran kartı watt değeri düşük, Dell G15'in de ekran tepkime süresi 22ms civarındaymış ve işlemcisi aşırı ısınıyormuş. Bugün üçünden birini almayı düşünüyorum uzun vadede oyun odaklı olarak hangisini tavsiye edersiniz? Dell fiyat olarak en pahalı olanı.

Dipnot: 8 GB RAM olan bir modeli alırsam RAM takviyesi yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer Nitro'nun kronik ısınma sorunu varmış.

Şaka mı bu? Piyasa da ki en az ısınan laptoplar Acer Nitro 5 serisi.

Bu 3 laptop arasında kaldım hepsinin de birtakım sorunları olduğunu duydum. Acer Nitro'nun kronik ısınma sorunu varmış, ASUS TUF'un ekran kartı watt değeri düşük, Dell G15'in de ekran tepkime süresi 22ms civarındaymış ve işlemcisi aşırı ısınıyormuş. Bugün üçünden birini almayı düşünüyorum uzun vadede oyun odaklı olarak hangisini tavsiye edersiniz? Dell fiyat olarak en pahalı olanı.

Dipnot: 8 GB RAM olan bir modeli alırsam RAM takviyesi yapacağım.

Üçü arasından tercihim Acer Nitro 5 olurdu.

Şaka mı bu? Piyasa da ki en az ısınan laptoplar Acer Nitro 5 serisi.
Nitro 5 sahibi olarak ısınma problemim var. Ryzen Controller vs. ile temp. limit koyarak çözmeye çalışıyorum. Termal macun değişimi vs. de doğru dürüst fayda etmedi. Her Nitro 5 modelinde aynı şey olacak diye bir şey yok tabii ki. Bendeki AN515-43.

Nitro 5 sahibi olarak ısınma problemim var. Ryzen Controller vs. ile temp. Limit koyarak çözmeye çalışıyorum. Termal macun değişimi vs. de doğru dürüst fayda etmedi. Her Nitro 5 modelinde aynı şey olacak diye bir şey yok tabii ki. Bendeki AN515-43.

Sizin ki ilk çıkan modellerden. İlk modeller sorunluydu sonraki modellerin soğutması çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı