Acer Nitro 5 vs ASUS TUF vs HP Pavilion

Asusa karşı bukadar net olmanız hem güzel hem merak uyandırıcı olumsuz tecrübeniz mi oldu acaba?

Dedigim gibi asusun bende 2 artısı var buyul ekran ve sağlam kasa olması

Hp konusunda aslında ilk niyetim omen almaktı zaten ama fiyaylar çok yukarı olunca alternatif aradım

Keşke dün foruma yazsaydım hp kampanyadaydı ve fiyatı çok makul seviyedeydi şimdi oda 9bin üstüne çıkmış
Yol hocam Allah a şükür öyle bir durum yok ama ben laptop alacakken öyle böyle değil işsiz gibi araştırma yaptım ve asus un bana verdiği imaj pek iyi gelmedi soğutma problemleri kasa kalitesizligi evet askeri saglamlikta diyor ama laptop ekranını açarken ekran resmen yamuluyor bana sorarsanız asus monster excalibur dan minik bir adım önde dir
Ama alınabilir mi alınabilir tabi ki bu kadar paraya hepsi gayet güzel benim tercihim asus olmazdı
Hocam bu pc hem hafıza hem ram eklemesi istiyor
Ayrıca ekranı 60hz yani yazmamışlar ama 120 falan olsa direk gözümüze sokarlardı
Ekran kartıda max q diye yazmışlar

Ama katılıyorum en iyi msi
Ama hp 2.sıra olacak kadar iyi mi gaming laptopta tecrubem yok
Hocam bu arada bi sorunuz olursa her zaman sorabilirsiniz yardim etmeye çalışırım

Yol hocam Allah a şükür öyle bir durum yok ama ben laptop alacakken öyle böyle değil işsiz gibi araştırma yaptım ve asus un bana verdiği imaj pek iyi gelmedi soğutma problemleri kasa kalitesizligi evet askeri saglamlikta diyor ama laptop ekranını açarken ekran resmen yamuluyor bana sorarsanız asus monster excalibur dan minik bir adım önde dir
Ama alınabilir mi alınabilir tabi ki bu kadar paraya hepsi gayet güzel benim tercihim asus olmazdı

Hocam bu arada bi sorunuz olursa her zaman sorabilirsiniz yardim etmeye çalışırım
Allah razı olsun teşekkürler malum 8 bin liralar çok paralar almışken 4 5 sene kullanabilel sorunsuz en azından şimdi hp modeli dün indirimdeyken almadığıma pişman oldum

Şuan en önceliği hp vermek geldi içimden

Hatta hp yeni kasa muhabeti varmış sanirım şu ekranı ortada kucuk bir baglantıyla olan v harfine benzeyen yapı yeni tasarım.onlarda arkada egzoz gibi çıkış varmış anladığım kadar

Allah razı olsun teşekkürler malum 8 bin liralar çok paralar almışken 4 5 sene kullanabilel sorunsuz en azından şimdi hp modeli dün indirimdeyken almadığıma pişman oldum

Şuan en önceliği hp vermek geldi içimden

Hatta hp yeni kasa muhabeti varmış sanirım şu ekranı ortada kucuk bir baglantıyla olan v harfine benzeyen yapı yeni tasarım.onlarda arkada egzoz gibi çıkış varmış anladığım kadar
Evet hocam hp iyi soğutuyor aynı çıkış benimkinde de var genelde en fazla 75 derece oluyor indirimleri kovalayin hocam bi bakarsınız hiç düşünmediğiniz bi pc girer indirime daha iyi donanımlı onu alırsınız mesela hp nin 1660 ti modeli bi 3 hafta önce 10k idi şuan 11k
10k ya o laptop düşünmeden alinirdi

Yeni konular

Geri
Yukarı