Acer Nitro 5 vs HP Pavilion 15

@MedicalTechnic Öyle her bilgisayar markasında olup diğerinde olmayacak diye bir şey yok dersek bir şey alamazsınız. Bende G4 vardı ki herkes gibi anakart yanığı bende olmadı. Telefonun normal ömrü bitti artık. :) Tamam arkadaşın Pavilion başka bir problemi oldu o zaman sende de olmayacak bir şey yok 😂 Çok akıllıca bir yorum değil. Ben böyle olduğunu senden duydum, daha çok şey demeni beklerdim ışık sızması olduğunu ki IPS panellerde yaygın bir şey. Bir de öyle bir söylüyorsunuz ki ekranında ne sorun, problem yaşadığını söylemeden gg diyorsunuz. Ben ne bileyim ne yaptığını arkadaşın ekranına veya başka bir sebepten dolayı da sorun olmuş olabilir.

Son düzenleme:
@MedicalTechnic Öyle her bilgisayar markasında olup diğerinde olmayacak diye bir şey yok dersek bir şey alamazsınız. Bende G4 vardı ki herkes gibi anakart yanığı bende olmadı. Telefonun normal ömrü bitti artık. :) Tamam arkadaşın Pavilion başka bir problemi oldu o zaman sende de olmayacak bir şey yok 😂 Çok akıllıca bir yorum değil. Ben böyle olduğunu senden duydum, daha çok şey demeni beklerdim ışık sızması olduğunu ki IPS panellerde yaygın bir şey. Bir de öyle bir söylüyorsunuz ki ekranında ne sorun, problem yaşadığını söylemeden gg diyorsunuz. Ben ne bileyim ne yaptığını arkadaşın ekranına veya başka bir sebepten dolayı da sorun olmuş olabilir.
Ben zaten kesin olacak demedim olmuş dedim ve sorun arkadaşımdan kaynaklı değil tabiki her cihaz ve model de olacak diye de bir şey yok. Sadece fikir verdim.

@MedicalTechnic Söylediğim gibi ilk defa sizden duyuyorum. Genelde ekran şikayetleri ışık sızması okumuştum. Bir de fan ile şikayetler vardı tıkırtı sesi falan Nitro 5 genel sorunu diye henüz çıkmadı bilgisayarımda. Eski kasalarında ısınma sorunu vardı. Nitro 5 başka konuşulan şikayet yazısı görmedim. Garantisi var zaten 6 ay içinde sıkıntı çıkarsa iade hakkımız var, 1 yıl bir sıkıntı çıkmazsa kolay kolay sorun çıkmaz o da şansına artık. Ben 3 yılda 4 model bilgisayar değiştirdim en sağlamı Thinkpad aldım sorun çıkmıştı. :)

Geri
Yukarı