ACER Nitro 5 vs HP Victus 16-S0031NT

sametbaba72

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Max gireceğim oyun CS2'dir. Artı olarak programlama işi için bir de sanal sunucu (VDS) girmek için kullanacağım aklımda iki bilgisayar var hangisini önerebilirsiniz?

Uygun olarak şu ikisini gördüm. Tek sefer alacağım için parçaları yüksek tuttum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Max gireceğim oyun CS2'dir. Artı olarak programlama işi için bir de sanal sunucu (VDS) girmek için kullanacağım aklımda iki bilgisayar var hangisini önerebilirsiniz?

Uygun olarak şu ikisini gördüm. Tek sefer alacağım için parçaları yüksek tuttum.

Acer Nitro 5 mantıklı.

Bütçeniz nedir?

Bende takipteyim
hocam performans olarak test etme şansınız oldu mu ?
kargoyu aldım hemen cs2 girdim 100-250 fps aldım dust2 de laptop baya ısınıyor ama fan sesleri sizi rahatsız etmez tek sorun format atarken sizi biraz uğraştırıyor o kadar öteki türlü youtubede gördüğüm oyun atma olayı falan karşılaşmadım 2. oyun rainbow sixegeyi indiricem genel olarak laptopdan memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı