Acer Nitro 5 vs Lenovo Ideapad Gaming 3

@egeoz316 hocam kaliteli dedi diye doğru olacak diye bir kural mı var? Önce Intel TUF'lara ısınma sorunlu diyerek insanları korkuttun. Kaynak isteyince kullanıcıları dedin nerede diye sorduğumda hiçbir konu atmadın. Kardeşim, dayanaksız asılsız konuşacaksan hiç konuşma daha iyi. Soğutma, kalite, yazılım açısından Nitro daha iyi, izle birkaç incelemesini göreceksin sende. Yok ben test ettim usta Lenovo en iyi laptoptur demekle yürümez o işler.
Hocam ben zaten Nitro'nun malzeme kalitesine kötü demiyorum, sadece Lenovo yanında bir tık daha iyi duruyor, sonuçta ikisi de plastik kasa. Nitro'nun tek eksisi tuş soyulması fakat o da çok büyük bir sorun değil. Eskiden zaten Nitro kullandığımı biliyorsunuzdur, malzeme kalitesi fiyatına göre iyi, sonuçta giriş seviyesi bir laptop.

@egeoz316 hocam kaliteli dedi diye doğru olacak diye bir kural mı var? Önce Intel TUF'lara ısınma sorunlu diyerek insanları korkuttun. Kaynak isteyince kullanıcıları dedin nerede diye sorduğumda hiçbir konu atmadın. Kardeşim, dayanaksız asılsız konuşacaksan hiç konuşma daha iyi. Soğutma, kalite, yazılım açısından Nitro daha iyi, izle birkaç incelemesini göreceksin sende. Yok ben test ettim usta Lenovo en iyi laptoptur demekle yürümez o işler.

Ben Lenovo'ya kasa kalitesi ve klavye kalitesi olarak Acer Nitro'dan iyi dedim, ASUS'la ilgili burada link attım kullanıcı arkadaşta yazdı hatta takip etseydin görürsün, kullanıcı yorumları Hepsiburada'dan bakıyorum orada satan kişiler yorum yapıyor, tuşları soyulacak kadar adi Acer'ı neden önereyim, incelediğimi söyleyeceğim tabii ki kafadan atacak halim yok senin gibi.

Ben Lenovo'ya kasa kalitesi ve klavye kalitesi olarak Acer Nitro'dan iyi dedim, ASUS'la ilgili burada link attım kullanıcı arkadaşta yazdı hatta takip etseydin görürsün, kullanıcı yorumları Hepsiburada'dan bakıyorum orada satan kişiler yorum yapıyor, tuşları soyulacak kadar adi Acer'ı neden önereyim, incelediğimi söyleyeceğim tabii ki kafadan atacak halim yok senin gibi.

ASUS'ta ki ısınmaların Intel kaynaklı olduğunu yaklaşık 3 videoyla kanıtladım MSI ısınıyor diyoruz utanmasan MSI da ki 90 derece aslında 60 derece gibi ASUS'ta ki 90 derece 150 derece gibi diyeceksin aynı şekilde Acer'ın Intel kullanan modeli de ısınıyor sorun Intel de ASUS'ta değil. Artık her laptop önerisinin altına ASUS TUF ısınıyor demeyi ne zaman bırakırsın acaba.

ASUS'ta ki ısınmaların Intel kaynaklı olduğunu yaklaşık 3 videoyla kanıtladım MSI ısınıyor diyoruz utanmasan MSI da ki 90 derece aslında 60 derece gibi ASUS'ta ki 90 derece 150 derece gibi diyeceksin aynı şekilde Acer'ın Intel kullanan modeli de ısınıyor sorun Intel de ASUS'ta değil.

Boşa yazıyorum ben laf anlamazsınız siz, takım tutar gibi marka tutuyorsunuz, ne desek boş gene bildiğinizi okursunuz, ama ben burada sizin yorumlarınıza inanıp alacak insanlara üzülüyorum zar zor para biriktiriyorlar sizin yüzünüzden heba oluyor paraları, çok yazık.

Hocam ben zaten Nitro'nun malzeme kalitesine kötü demiyorum, sadece Lenovo yanında bir tık daha iyi duruyor, sonuçta ikisi de plastik kasa. Nitro'nun tek eksisi tuş soyulması fakat o da çok büyük bir sorun değil. Eskiden zaten Nitro kullandığımı biliyorsunuzdur, malzeme kalitesi fiyatına göre iyi, sonuçta giriş seviyesi bir laptop.

Hocam 2020 üstünden konuşuyoruz, zaten size bir şey demedim. Sizi referans olarak alması garip.

Takip etmediğimi nereden çıkardın? İnsanların çoğu memnun, illaki memnun olmayan bir kesim çıkar her markadaki gibi. Hepsiburada yorumlarını baz almak saçmalık resmen, CS:GO açtı mükemmel deyip 5 yıldız verende var, GTA 5 100 FPS değil deyip 1 yıldız verende. Kaynaklarını sağlamlaştır bence. Tuş soyulmasından beteri var Lenovo'da, tuş komple eline geliyor. Ancak bunlar ufak şeyler ve halledilir bahsetmiyoruz o yüzden. Lenovo en adi o zaman değil mi?
Boşa yazıyorum ben laf anlamazsınız siz, takım tutar gibi marka tutuyorsunuz, ne desek boş gene bildiğinizi okursunuz, ama ben burada sizin yorumlarınıza inanıp alacak insanlara üzülüyorum zar zor para biriktiriyorlar sizin yüzünüzden heba oluyor paraları, çok yazık.

Takım tutan biz olduk yine:D her konuya gelip ASUS tufsa kötüdür Nitro markasıysa böyledir diyen bir kişi bize bunu diyor. @353535 yorma kendini hocam ne desek boş.

Lanet olası ısınma sorunu Intel'den kaynaklanıyor arkadaşım Intel, marka tutmuyoruz ASUS'un kasa kalitesini sevmemişsindir ekranı kötüdür vs. anlarım da ısınma sorunu ASUS kaynaklı bir şey değil onu anlatmaya çalışıyorum sana ASUS'un Ryzen 5'li kasası niye ısınmıyor da i5'li kasası ısınıyor kasalar birebir aynı? Sorun soğutma sistemi değil işlemci.

Bildirimlerime şimdi baktım ve ne göreyim, son mesajlarımın hepsine girip hahaha emojisini bırakmış, acizlik bu olsa gerek.

Lanet olası ısınma sorunu Intel'den kaynaklanıyor arkadaşım Intel marka tutmuyoruz ASUS'un kasa kalitesini sevmemişsindir ekranı kötüdür vs. anlarım da ısınma sorunu ASUS kaynaklı bir şey değil onu anlatmaya çalışıyorum sana ASUS'un Ryzen 5'li kasası niye ısınmıyor da i5'li kasası ısınıyor? Sorun soğutma sistemi değil işlemci.

Yorma kendini hocam, karşıdaki için ne desen boş. Kendi bildiğini okuyacak.

Bildirimlerime şimdi baktım ve ne göreyim, son mesajlarımın hepsine girip hahaha emojisini bırakmış, acizlik bu olsa gerek.

Yorma kendini hocam, karşıdaki için ne desen boş. Kendi bildiğini okuyacak.

Biliyorum fakat o böyle yapmayı bırakana kadar karşısında duracağım bilgisiz insanları yanlış yönlendiriyor. Haha atmaya devam et :D

Geri
Yukarı