Acer Nitro 5 vs Lenovo Idepad Gaming 3

@technope Ciddiyim takılacak kadar değil. Dengeli ya da güç tasarrufu modunda yok. Yüksek performansta zaten genelde fan çalışıyor ve bilgisayarı kendinize aşırı yaklaştırınca fanla karışık duyuyorsunuz. Fareyi hareket ettirince bile çıkarıyor ses. Ama dediğim gibi rahatsız edici değil ve sadece yüksek performanstayken.

Takıntılı bir insan değilseniz sorun olmaz. CW'nin performansa etkisi yok. Zararlı bir şey değil, sadece ses çıkarıyor o kadar.

@technope Ciddiyim takılacak kadar değil. Dengeli ya da güç tasarrufu modunda yok. Yüksek performansta zaten genelde fan çalışıyor ve bilgisayarı kendinize aşırı yaklaştırınca fanla karışık duyuyorsunuz. Fareyi hareket ettirince bile çıkarıyor ses. Ama dediğim gibi rahatsız edici değil ve sadece yüksek performanstayken.
En son DA-Sistem 5 almıştım ve CW ciddi derecede beni tilt ediyordu. Laptopu sol tarafta masamın altında harici monitör ve klavye ile kullandığım için aslında ses direkt kulağıma gelmiyor ama HB'den alınca iade süreci sorunlu diye uğraşmamak için almadım henüz. Normalde aylardır takip ettiğim bir laptoptu. Sorun yaşayanları görünce soğudum.

Ben olsam markayı düşünerek Lenova'ya yönelirdim. Sizi uzun süre götürecek bir kaliteye sahip. Kime sorsam Acer ve Dell'den uzak dur diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı