Acer Nitro 5 vs Monster Tulpar v20.3

etu

Picopat
Daha fazla  
Hocam, birinde RTX 3060, diğerinde RTX 2060 var :). Cidden soruyor musunuz? :D Şaka bir yana Acer'ın soğutması daha iyi diye duymuştum ama bence Monster alıp kaliteli bir laptop soğutucusu alın ama öyle Rampage gibi dandik markalardan olmasın, kaliteli markalardan alın. Bir de Monster'ın temizliğini falan yapıyorlarmış, bir kullanıcıdan duydum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, birinde RTX 3060, diğerinde RTX 2060 var :). Cidden soruyor musunuz? :D Şaka bir yana Acer'ın soğutması daha iyi diye duymuştum ama bence Monster alıp kaliteli bir laptop soğutucusu alın ama öyle Rampage gibi dandik markalardan olmasın, kaliteli markalardan alın. Bir de Monster'ın temizliğini falan yapıyorlarmış, bir kullanıcıdan duydum.
ustam sogutucu var sağlam da insan yüklü miktar verecek olunca tedirgin oluyor yoksa bende monstera nötrüm iyi diyen arkadaşım da var kötü diyen de 2060-3060 farkını zaten biliyorum da oynadıgım oyunlar ust duzey degıl
V20 yazan seriden kaçın.
Anakart yakan bir canavar!
bana böyle örneklerle gelin canımı yiyin hocam işte korktugum sey bu videolarda 90 derecenin altına düşmüyor bu tulpar hele bi de valo gibi bir oyunda ondan tedirginim

Monster'ı öneren çok az insan var zaten.
Bu kadar parayı riske atıp alınmaz.
Acer'de de anakart yakanlar vardı ama, yeni serilerde sıkıntı var mı bilmiyorum.

Ustam sogutucu var sağlam da insan yüklü miktar verecek olunca tedirgin oluyor yoksa bende monstera nötrüm iyi diyen arkadaşım da var kötü diyen de 2060-3060 farkını zaten biliyorum da oynadıgım oyunlar ust duzey degıl

Bana böyle örneklerle gelin canımı yiyin hocam işte korktuğum şey bu videolarda 90 derecenin altına düşmüyor bu Tulpar hele bir de Valorant gibi bir oyunda ondan tedirginim

Hocam üst düzey değilse Acer alın ama zaten RTX 3060 ile RTX 2060 arasında aşırı çok bir fark yok sadece NVIDIA Reflex var. Zaten RTX 2060 şu an çıkan en üst düzey oyunları size oynatır 60 FPS üstü. Ve soğutucu iyi olsun diyorsanız Acer Nitro 5 alın

Geri
Yukarı