Acer Nitro 5 vs MSI GP65 Leopard

Linkteki cihaz giriş seviyesi mi?
Kasa sağlamlığı olarak evet.

Burada R 3500'lü model ile MSI GL65'i karşılaştırmıyoruz.
Neyi karşılaştırdığımızın farkındayım. Bu bütçede T7 V22.1 ikisinden de daha iyi.

Nitro serisi genel olarak muadillerinin hepsinden daha iyi.
T7 V22.1?

Lafı çekmek istediğiniz yere çekmeye çalışmayın, mesajı düzgün okursanız seri karşılaştırması yapıyorum :)
Evet, Nitro ile GL serisini karşılaştırıyoruz :)

Acer'i marka olarak sevmem, monitörlerini ise hiç sevmem ama Nitro Notebook serisi hiç görmezden gelinecek bir durum değil, biraz araştırırsan kastetmeye çalıştığım şeyi anlarsın diye umuyorum.
Araştırdığımdan emin olabilirsiniz. Nitro'yu görmezden mi gelelim dedim ben?

Sırf MSI'in adı var diye gözünüz kapalı bir şekilde "MSI daha kaliteli tabii ki" tarzı saçma düşüncelerin sonu gelmeli şahsen.
Forumda beni biraz da olsa tanıyanlar var, ejderha logosu olsa bile GF63 hakkında yazdıklarımı biliyorlar. Ben marka değil model karşılaştırırım ki böyle olması daha iyidir.

@Murderer, başlık yanlış bu arada. Linkteki cihaz GL65. GP kasalar, GL'den daha kaliteli.

@Murderer, başlık yanlış bu arada. Linkteki cihaz GL65. GP kasalar, GL'den daha kaliteli.

Evet artık kafam karışmış :D Monster 22.1 tam kumar işi bu arada. Söylemeyen edemeyeceğim.
Kalite anlamında MSI falan önde değil. Acer Nitro serisi Gaming notebook kategorisinde diğer tüm modelleri rahat bir şekilde tokat manyağı yapıyor. Ezbere konuşmayın lütfen.
Nitro modellerinin sıcaklık ve performans değerlerinden daha iyi bir notebook modeline rastlamadım.

Acer'ın kasası plastik mi alüminyum mu?

Son düzenleme:
Linkteki cihaz giriş seviyesi mi? Burada R 3500'lü model ile MSI GL65'i karşılaştırmıyoruz. Nitro serisi genel olarak muadillerinin hepsinden daha iyi. Lafı çekmek istediğiniz yere çekmeye çalışmayın, mesajı düzgün okursanız seri karşılaştırması yapıyorum :)

Acer'i marka olarak sevmem, monitörlerini ise hiç sevmem ama Nitro Notebook serisi hiç görmezden gelinecek bir durum değil, biraz araştırırsan kastetmeye çalıştığım şeyi anlarsın diye umuyorum.

Sırf MSI'in adı var diye gözünüz kapalı bir şekilde "MSI daha kaliteli tabii ki" tarzı saçma düşüncelerin sonu gelmeli şahsen.

Nitro'nun rakibi seri olarak GF. Daha üst seviye GL.
Acer'ın kasası plastik

Plastik. Takır tukur plastik.

Kasa sağlamlığı olarak evet.

Neyi karşılaştırdığımızın farkındayım. Bu bütçede T7 V22.1 ikisinden de daha iyi.

T7 V22.1?

Evet, Nitro ile GL serisini karşılaştırıyoruz :)

Araştırdığımdan emin olabilirsiniz. Nitro'yu görmezden mi gelelim dedim ben?

Forumda beni biraz da olsa tanıyanlar var, ejderha logosu olsa bile GF63 hakkında yazdıklarımı biliyorlar. Ben marka değil model karşılaştırırım ki böyle olması daha iyidir.

Neyi cevapladınız şu an? MSI kasası sağlam, sonra? Eğlene eğlene tek tek cevaplamışsınız ne güzel, MSI'yi bu Acer modelden üstün kılan şeyler nedir? Ya da üstün kılan bir şey var mı kasası haricinde yoksa sırf muhalefet olsun ya da mesaj sayım çoğalsın diye mi konuşuyorsunuz? :)

İnsanlar buraya yorum, yardım almak için konu açıyorlar, siz boş boş ve hiçbir anlamı olmayan mesajlar atıp konu sahibinin kafasını karıştırmaktan başka ne yapıyorsunuz? Bizim bilmediğimiz, sizin bildiğiniz bir şeyler varsa anlatın, hepimiz öğrenelim. Şu iki model arasında MSI'yi önermenin mantıklı hiçbir açıklaması yok bence.

Nitro'nun rakibi seri olarak GF. Daha üst seviye GL.

Plastik. Takır tukur plastik.
MSI GP66 LEOPARD 10UE-488TR Dizüstü Bilgisayar, 15.6 FHD 144Hz, Core I7-10870H, 16GB RAM, 1TB SSD, RTX3060 6GB, Windows 10 MSI GP66 LEOPARD 10UE-488TR Dizüstü Bilgisayar, 15.6 FHD 144Hz, Core I7-10870H, 16GB RAM, 1TB SSD, RTX3060 6GB, Windows 10: Amazon.com.tr
Hocam bu pc için ne diyorsun
Güzel. Mükemmel hatta:D
Fiyatı nasıl sizce indirimde sanırım. Ve kaç sene götürür bu beni sizce?

Geri
Yukarı