Acer Nitro 6 AN515-58-7687 8 GB RAM önerisi

enscskn01

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar şu an Acer Nitro 5 cihazı aldım. O gelene kadar 8 GB RAM de sipariş vereyim diyorum. Sizce hangisi uyumlu olur? Hangi marka alayım?

Amazon.com.tr
Cihaz bu arkadaşlar.

Hocam cihaz gelince CPU-Z uygulamasını yükleyip içindeki ram'in modeline bakın. Zaten oradaki model numaralarını falan girince internette aynı ram'i bulabilirsiniz.

Ben de bu konuyu açmaya gelmiştim buraya yorumlarda Samsung DDR5 4800MHz RAM aldım yazmış biri ama RTX 4050 modeli için yazmış onu. Laptop geldikten sonra bakıp alacağım ben de mecbur ama bilen biri haberdar ederse bizi ona göre erkenden sipariş etmek isterim.

Ben de bu konuyu açmaya gelmiştim buraya yorumlarda Samsung DDR5 4800MHz RAM aldım yazmış biri ama RTX 4050 modeli için yazmış onu. Laptop geldikten sonra bakıp alacağım ben de mecbur ama bilen biri haberdar ederse bizi ona göre erkenden sipariş etmek isterim.
Ürün geldiginde bakarız artık hocam birde fan sesi hakkında bilgin var mı ben bugün verdim öncesinde gelirse sana bilgi verir misin bana film izlerken nette gezerken fan sesi rahatsız ediyor mu çok merak ediyorum bunu

Ürün geldiginde bakarız artık hocam bir de fan sesi hakkında bilgin var mı ben bugün verdim öncesinde gelirse sana bilgi verir misin bana film izlerken nette gezerken fan sesi rahatsız ediyor mu çok merak ediyorum bunu.

Maalesef bilgim yok fan sesi hakkinda ama bu aralar forumda en cok onerilen model buydu o yuzden aldim ben bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı