Elektronik Anker SoundCore Space Q45 3159 TL

Stok ile bir bilgi goremedim ben nerede yaziyor?
Akakçe de yazıyorudu. Stok da bitmiş sanırım, sepete eklenmiyor.

1716061769122.png

Geçenlerde söylediğim fiyat? Q45 paylaştığımı hatırlamıyorum sanırım yanlışınız var. Bu indirimi akşam 10 gibi fark ettim.
Geçenlerde, sizin şuan söylediğiniz fiyattan aldım sizden görerek değil. Şimdi baktım 7 Mayıs'ta hepsiburadadan aynı renk 3159tl'ye almışım. Gece kendim merak edip hepsiburadadan bakmıştım uygun fiyat görünce hemen bir tane sipariş ettim ben alınca stok bitti zaten lacivertte. Size de o yüzden sordum acaba başlığı 7 mayısta girdiniz de geç mi onaylandı stok mu tek tük yenileniyor diye.

Geçenlerde, sizin şuan söylediğiniz fiyattan aldım sizden görerek değil. Şimdi baktım 7 Mayıs'ta hepsiburadadan aynı renk 3159tl'ye almışım. Gece kendim merak edip hepsiburadadan bakmıştım uygun fiyat görünce hemen bir tane sipariş ettim ben alınca stok bitti zaten lacivertte. Size de o yüzden sordum acaba başlığı 7 mayısta girdiniz de geç mi onaylandı stok mu tek tük yenileniyor diye.
Ha anladım. Yok dün tekrar indirime girmişti. Yine lacivertti sanırım. Fazla stokta yoktu bitti zaten.

Geri
Yukarı