Acer Nitro A515-54 Fast Boot açıkken PC Boot olmuyor

Urdaq

Centipat
Merhaba, Acer Nitro A515-54 model laptoba dün Windows 10 kurdum 2 saat kadar sonra geri açmaya çalışınca 0xc000000e onarım gerekiyor hatası aldım daha önce anlatılan çözüm metotlarını denedim olmadı. BIOS'tan Fastboot'u kapatınca düzgün açılmaya başladı Windows'u 3 4 kere yeniden kurdum her kuruşumda aynı hatayı verdi. Sorun ne kadar ciddi bir sorun çözümü var mı bilen varsa sevirinim.

Merhaba, Acer Nitro A515-54 model laptoba dün Windows 10 kurdum 2 saat kadar sonra geri açmaya çalışınca 0xc000000e onarım gerekiyor hatası aldım daha önce anlatılan çözüm metotlarını denedim olmadı. BIOS'tan Fastboot'u kapatınca düzgün açılmaya başladı Windows'u 3 4 kere yeniden kurdum her kuruşumda aynı hatayı verdi. Sorun ne kadar ciddi bir sorun çözümü var mı bilen varsa sevirinim.

Merhaba aynı pcde aynı sorundan muzdaribiz :) sizde son durum nedir efi sistemi bende hdd de gözüküyor o kısmı silsem duzelir mi cesaret edemedim siz ne yaptınız ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    38,7 KB · Görüntüleme: 40
BIOS ayarlarından Fast Boot seçeneğini kapattım. 4 aydan beri hatasız kullanıyorum ve aynı şekilde EFI bölümü bende de HDD'de gözüküyor.
SSD'de EFI bölümü kurup HDD'den kopyalamaya da çalıştım fakat olmadı istiyorsan o şekilde bir EFI kurup kopyalamaya çalışabilirsin. Eğer kopyalama başarılı olursa ondan sonra HDD'den silmeni öneririm.

Ben de yaklaşık 4 aydır fastboot kapalı bir şekilde kullanıyorum ,hata almamak için .İleriye dönük yazılımsal bir sıkıntı çıkartır mı ?

Geri
Yukarı