Acer Nitro AN515-43 ısınır mı?

Makaleler
4
Yer
Antalya
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Almayı düşünüyorsan alma. Eski monitörüm Acer'di ve çok sorunu vardı ayrıca kardeşim Acer marka laptop kullanıyor ve cidden memnun değil.

Laptop her türlü ısınır. Yük altında ısınmayan laptop neredeyse yok benim bildiğim. Fakat ısınma laptoplar için normal bir durum.

Ayrıca ek olarak Acer tercih etmemeni tavsiye ederim.

bende i5 9300h lı modeli var anlık kendi uygulamasındaki değerleri bırakıyorum yüksüz hali bu şekilde kışın çok ısınan makina yazın dahada ısınıyor oyundayken 93 95 dereceleri yazın ise 98 dereceleri gördü işlemci bence alma tavsiye etmem ısınma problemine çaresi yok
Ek Açıklama 2020-07-09 005220.jpg

GPU ısınır mı? Laptop ısınır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İncelenmiş var, sıcaklığı normal, hatta bu videoda GPU sıcaklığı düşük geldi bana, iyiymiş 65 derece, 1050Ti ile 75-80 lere çıkıyordum ben. İşlemci sıcaklığı da normal 70 derece.

Bende i5 9300H'lı modeli var anlık kendi uygulamasındaki değerleri bırakıyorum yüksüz hali bu şekilde kışın çok ısınan makine yazın daha da ısınıyor oyundayken 93 95 dereceleri yazın ise 98 dereceleri gördü işlemci bence alma tavsiye etmem ısınma problemine çaresi yokEki Görüntüle 610635

Intel Extreme tuning utiliy programından Turbo Boost kapatmayı denediniz mi i5 10300H işlemcide oyunda 75-80 derece iken 60-70 dereceye düşüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İncelenmiş var, sıcaklığı normal, hatta bu videoda GPU sıcaklığı düşük geldi bana, iyiymiş 65 derece, 1050Ti ile 75-80 lere çıkıyordum ben. İşlemci sıcaklığı da normal 70 derece.
dereceleri klima altında ölçmüş senin dediğine göre boştayken 65
75 arası gidip geliyor bendeki işlemci kasa plastik ve cpuyla gpu yan yana ısı dağılımı zorlaşıyor soğuk ortam olmadığı sürece o değerler hayal

@Yusuf Umut Ceyhan 19 Şubat'ta yüklemiş videoyu izledin mi? klima diyorsun hemen :) ben izlemedim videoyu baştan söyleyim sadece hızlıca değerlere baktım :)
Zaten bu testler oda sıcaklığında yapılır yani sen 30 derecede oturmayı seviyorsun diye 30 dereceye göre yapılmaz, 30 derecede oturuyorsan Laptop'um neden ısınıyor deme bence :D

Intel Extreme tuning utiliy programından Turbo Boost kapatmayı denediniz mi i5 10300H işlemcide oyunda 75-80 derece iken 60-70 dereceye düşüyor.
sanmıyorum düşüreceğini dediğim gibi kasa plastik ısı dağılımı düşünülmemiş istediğini kapat max fan hızında bile fazla aşağılara inmiyor adamlar biz koyduk içine ama ucuz demek istemiş tek sıkıntısı ısınma problemi benim gözümde geri kalan her şey artıda
GPU ısınır mı? Laptop ısınır mı?
ısınmayı dert etmiyorsan alabilirsin
@Yusuf Umut Ceyhan 19 Şubat'ta yüklemiş videoyu izledin mi? klima diyorsun hemen :) ben izlemedim videoyu baştan söyleyim sadece hızlıca değerlere baktım :)
Zaten bu testler oda sıcaklığında yapılır yani sen 30 derecede oturmayı seviyorsun diye 30 dereceye göre yapılmaz, 30 derecede oturuyorsan Laptop'um neden ısınıyor deme bence :D
benşm için onun orda söylediği değil aldığım değer önemli anlık atıyorum değeri size
Ek Açıklama 2020-07-09 010646.jpg

Geri
Yukarı