Acer Nitro AN515-43 ısınır mı?

Makaleler
4
Yer
Antalya
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
@Yusuf Umut Ceyhan güzel kardeşim Laptop'ların çoğu plastik kasadır zaten, gidip Alienware falan almıyorsan ki onda bile son zamanlarda plastik kasa kullanılıyor, en fazla ekranın arkası metal olur, dediğin modeller çok üst modeller zaten onlara da hayvani işlemciler ve ekran kartları koyuyorlar, yapmasalar zaten alev alır.

@Yusuf Umut Ceyhan güzel kardeşim Laptop'ların çoğu plastik kasadır zaten, gidip Alienware falan almıyorsan ki onda bile son zamanlarda plastik kasa kullanılıyor, en fazla ekranın arkası metal olur, dediğin modeller çok üst modeller zaten onlara da hayvani işlemciler ve ekran kartları koyuyorlar, yapmasalar zaten alev alır.
Benim demek istediğim farklı başka laptoplarda cpu ve gpu birbirinden uzak o yüzden bu bilgisayara göre daha az ısınan aynı özellikte monster var ben ısınmasın demiyorum gayet normal ısınması ama aşırı ısınıyor bunu belirttim

bende i5 9300h lı modeli var anlık kendi uygulamasındaki değerleri bırakıyorum yüksüz hali bu şekilde kışın çok ısınan makina yazın dahada ısınıyor oyundayken 93 95 dereceleri yazın ise 98 dereceleri gördü işlemci bence alma tavsiye etmem ısınma problemine çaresi yokEki Görüntüle 610635
Bence sizde bir problem var. Bir arkadaşım sizle aynı işlemicili modeli kullanıyor ve boşta ısısı 2-3 saat sonra 50 dereceyi aşıyor.

@Yusuf Umut Ceyhan senin işlemcin ile arkadaşın işlemcisi farklı kardeşim , o işlemciler hep yüksek ısıda çalışıyor, 4 GHz'nin üzerine çıkıyor, masaüstü muamelesi yapılmış o işlemcilere.
Demek ki adamlar Intel'e göre değil AMD'ye göre tasarlamış kasayı, 70 derece ideal bir sıcaklık, seni anlıyorum kinlisin ve öfkelisin "neden Monster almadım" diye, ben de hazırdaki Monster'ımı satıp masaüstüne geçiş yaptım ama ısınma problemlerinden değil, mosfet arızalarından.

Asus Rog GL502Vd tek fanlı bir oyuncu laptopu, ne diyelim şimdi insanlara Asus almayın kötü mü diyelim, Asus'un 5000 TL'lik monitöründe kronik bir arıza var bütün Asus monitörler kötü mü diyelim, Lg'nin telefonlarında kronik arızalar var TV'sini de almayın mı diyelim.

Ustam sen beni yanlış anladın ben markayı kötülemedim ben ürünün fazla ısındığını belirttim bundan önce asu kullanıyodum 610m ekran kartlı şuan senin kronik sorunlu bahsettiğin şey benim şuan sahip olduğum bilgisayarla eski bilgisayarımı karşılaştırmam gibi bişi. Ozaman asus modem aldım kapanma sorunu oluştu ısınma yaptı iade edip tp link aldım belki o ürün hatalıydı bunu bilemem ama ben yaşadığım ve internette yaptığım araştırmadada herkes bu modelin gereksiz ısındığından bahsediyor zaten
Asus Rog GL502Vd tek fanlı bir oyuncu laptopu, ne diyelim şimdi insanlara Asus almayın kötü mü diyelim, Asus'un 5000 TL'lik monitöründe kronik bir arıza var bütün Asus monitörler kötü mü diyelim, Lg'nin telefonlarında kronik arızalar var TV'sini de almayın mı diyelim.

Ben de ACER Nitro AN515-54 bakıyorum bu aralar. Kimisi çok ısınıyor diyor kimisi ısınma sorunu yok Acer'in soğutması iyi diyor. Kime inanacağımızı şaşırdık doğrusu.

Bu ısınma durumu bilgisayarı ne derece zorladığınıza da bağlı biraz. Gidip bu bilgisayarla en iyi oyunları ultra grafiklerde 2-3 saat oynarsanız ısınır tabi ki. Ayrıca ısınmayan laptop yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı