Acer Nitro AN515-43 laptopa RAM takılır mı?

jameshhetfield

Hectopat
Daha fazla  
8 GB RAM'im var ve yetmiyor sanırım. Mesela Valorant oynarken Discord çalışsa Valorant kasıyor ve Alt+Tab attığımda masaüstü çok kasıyor. Bu RAM ile mi ilgili yoksa farklı sebepleri olabilir mi? Sistem özellikleri şu şekilde:
**(Bu özellikler ile tek farkı ekran kartım GTX 1650 değil, Radeon RX560X)**
RAM ekletilebilir mi laptopa veya RAM ile alakalı değilse bu sorun, farklı parçaları upgradeleyebilir miyim? Onu merak ediyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartım 1650 değil diyorsunuz bu ekran kartının altındaki modeller biraz da olsa kasma yapar bir de RAM 8 ise günümüzdeki oyunların hepsi RAM kullanmayı sever Discord falan açınca da kasıyor normal olarak bir 8 GB RAM daha takarsanız pek sıkıntı olacağını sanmıyorum olursa da buraya yazmaktan çekinmeyin.

Bende 3050'li model var R5 5600H 8 GB RAM, PUBG, The Crew2, CoD MW 2 gibi oyunlarda 7.2 GB RAM kullanıyor oyunlarda ciddi drop oluyor PUBG'de az ama diğer ikisinde bayağı fazla drop var. Bilgisayar Max 32 GB RAM destekliyor RAM takılabilir yanına ben 16+8 yapacağım.

Bende 3050'li model var R5 5600H 8 GB RAM, PUBG, The Crew2, CoD MW 2 gibi oyunlarda 7.2 GB RAM kullanıyor oyunlarda ciddi drop oluyor PUBG'de az ama diğer ikisinde bayağı fazla drop var. Bilgisayar Max 32 GB RAM destekliyor RAM takılabilir yanına ben 16+8 yapacağım.
Benim model de destekliyor mu RAM takılmasını?

Geri
Yukarı