Acer Nitro AN515-44 alınır mı?

16x2 çift kanal RAM ile müthiş bir artış yakalayabilirim yani :D cok teşekkür ederim size. Videodaki RAM 2400 MHz ayrıca benimkilerin 3200 MHz olacağını da düşünürsek gerçekten çok iyi.
Yani 16'dan 32 olacağı için değil de tek kanaldan çift kanal olacağı için 5-10 FPS artış sağlarsın fakat ben gelir gelmez RAM alıp para harcama tarafından değilim. Ayrıca Acer RAM yükseltmesi için cihazı servise yollamayı zorunlu kılıyor.

Yani 16'dan 32 olacağı için değil de tek kanaldan çift kanal olacağı için 5-10 FPS artış sağlarsın fakat ben gelir gelmez RAM alıp para harcama tarafından değilim. Ayrıca Acer RAM yükseltmesi için cihazı servise yollamayı zorunlu kılıyor.
Bende gelir gelmez yükseltmeyi düşünmüyorum. En azından bir kaç ay sonra ya da gereklilik hissettiğim de. Ne kadar sürede cihaz geliyor peki bilginiz var mi
Ben de bu modelin 4600H olan versiyonu var. Soğutmasını özellikle beğendim. Dış malzemesi de fena değil plastik ama dandik plastik hissiyatı vermiyor. Benim cihazda 1x16 RAM var bu modelde nasıl bilemiyorum. Bu fiyatlarda zaten mantıklı bir seçim. Kısacası tavsiye ederim.

İşte aradığım yorumlar :) soğutma en önemli etkenlerden biri o açıdan süper o zaman.

Bende gelir gelmez yükseltmeyi düşünmüyorum. En azından bir kaç ay sonra ya da gereklilik hissettiğim de. Ne kadar sürede cihaz geliyor peki bilginiz var mi

İşte aradığım yorumlar :) soğutma en önemli etkenlerden biri o açıdan süper o zaman.
Ben Hepsiburada'dan söyledim, 2 günde geldi sıkıntısız.

Geri
Yukarı