Acer Nitro AN515-44-R6ZW RAM Yükseltme

SezerBey98

Hectopat
Daha fazla  
Acer Nitro AN515-44-R6ZW modele önceden sahiptim fakat bazı oyunlarda 8 GB RAM zorlandığı için 16 yapmayı düşünüyorum. Bu laptop için alacağım RAM'in illa bire bir aynı olması zorunlu mu, yoksa herhangi bir notebook için 8 GB 3200 MHz RAM iş görür mü? Eğer laptoptakiyle aynı olmak zorundaysa bu laptopun RAM modelin kodunu bilen var mı acaba? Teşekkürler.

1616925458533.png

1616925487433.png

Acer Nitro AN515-44-R6ZW modele önceden sahiptim fakat bazı oyunlarda 8 GB RAM zorlandığı için 16 yapmayı düşünüyorum. Bu laptop için alacağım RAM'in illa bire bir aynı olması zorunlu mu, yoksa herhangi bir notebook için 8 GB 3200 MHz RAM iş görür mü? Eğer laptoptakiyle aynı olmak zorundaysa bu laptopun RAM modelin kodunu bilen var mı acaba? Teşekkürler.

Burada uyumlu ram ve ssd'lerin özellikleri var . İster yukarıdaki siteden alırsın, istersen aşağıdaki ram'lerden herhangi birini alabilirsin.

Şu anki RAM in CL değeri çok yüksek gerçekten. CL 24 kadar çıkıyor. Temel çalışma CL 22
Bütçen ne kadar acaba?
400ü geçmez bütçem sanırım
Burada uyumlu RAM ve SSD'lerin özellikleri var. İster yukarıdaki siteden alırsın, istersen aşağıdaki RAM'lerden herhangi birini alabilirsin.

Çok teşekkür ederim çok faydalı oldu.

Geri
Yukarı