Acer Nitro AN515-44 vs HP Pavilion EC1019NT vs İdeaPad Gaming 3

Ben menseiye ve gordugum laptoplar icin soyluyorum ama illaki oyunu laptopdan oynayacaksan dellin oyun bilgisayarini al dell amerikan mali ve en kaliteli laptop markasi denilebilir asusla beraber acerse asus gibi tayvan mali kaliteli malzeme ama alacaksan dell olmazsa acer de olabilir
Dell iyi olabilir ama en ucuzu 9000den basliyo
Peki bu cw isinma problemi ne oluyo aydinlatir misiniz

Ben menseiye ve gordugum laptoplar icin soyluyorum ama illaki oyunu laptopdan oynayacaksan dellin oyun bilgisayarini al dell amerikan mali ve en kaliteli laptop markasi denilebilir asusla beraber acerse asus gibi tayvan mali kaliteli malzeme ama alacaksan dell olmazsa acer de olabilir
Bu kadar boş konuşan birini görmedim daha önce, tebrikler. Dell'in G serisi ısınıyor, ASUS'un TUF serisi ısınıyor.
Peki bu cw isinma problemi ne oluyo aydinlatir misiniz
CW ısınma problemi değil, tiz bir ses sadece.

Peki rahatsiz edici bi ses mi bi de her modelin de oluyo mu
Şu tarz bir ses, her modelde olmuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Mmekin Lenovo laptopumu alalı neredeyse 2 yıl olacak. Ekran kartıyla ilgili hiçbir sıkıntısı yok. Durduk yere insanlara yanlış bilgi vermeyin. Ayrıca birçok teknolojik ürünün parçası Çin'de üretilir. Bayağı cahilce konuştunuz.

Lenovo onceden IBM idi, Çin satin aldi ve bize cok ekran kartli sorunu olan laptop geldi. Lenovo'da chipset sorunu, ASUS ve Lenovo kiyaslanamaz kalite konusunda, biri Tayvan mali, biri Çin.

Yeni konular

Geri
Yukarı