Acer Nitro AN515-51-73HG Donma Sorunu

Makaleler
1
Arkadaşlar bilgisayarım son 2 haftadır donuyor. Eğer ki yüksek performans gerektirmeyen bir iş yapıyorsam sadece klavye ve mousemu belli bir süreliğine hareket ettirmediysem eğer ki performans gerektiren bir iş yapıyorsan da direk yaptığım iş esnasında donuyor ve bilgisayar hiçbir komuta cevap vermiyor. Power tuşuna basılı tutarak kapatmaktan başka çarem kalmıyor. Donduktan sonra da kapatıp açmak dışında hiç bir şey yapamıyorum.

Sıcaklık değerleriyle ilgilide bir sıkıntı yok. Sıcaklıkla mı alakalıdır diye termal macunu değiştirdim fanları temizledim ama fayda etmedi. Aynı zamanda batarya ile çalışırken de bir anda kendini kapatıyor ve bu sıkıntıların tamamını aynı anda yaşamaya başladım. Performans olarak bir düşüklükte yok eskiden 300 FPS alıyorsan yine aynı FPS'i alıyorum. Hiçbir şekilde FPS drop falan da yemiyorum. Monitörle alakalı bir sıkıntıda yok HDMI'dan 2. bir monitöre bağlayıp kullandım yine donuyor. Windows'um orjinal ve güncel ekran kartımda güncel.

Acer Nitro AN515-51-73HG Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizüstü olduğundan servise göndermek en mantıklısı olabilir, garantisi varsa.
Aynı sorun bende de var. Ekran kartını hafif zorlayacak uygulama oyun vs. açtığımda ekran olduğu gibi donup kalıyor ve kapatmak-resetlemek zorunda kalıyorum. Servise gönderdim fakat donanımsal bir sorun bulunamadı bios güncellemesi yapıldı denilip geri gönderdiler sorun hala devam ediyor ne yapmam gerek

Aynı sorun bende de var. Ekran kartını hafif zorlayacak uygulama oyun vs. açtığımda ekran olduğu gibi donup kalıyor ve kapatmak-resetlemek zorunda kalıyorum. Servise gönderdim fakat donanımsal bir sorun bulunamadı bios güncellemesi yapıldı denilip geri gönderdiler sorun hala devam ediyor ne yapmam gerek
Ben normal şartlar hiçbir şekilde korsan bir yazılım kullanmıyorum veya korsan bir şey indirmiyordum ama staj yapmak için şehir dışına çıkacaktım ve gideceğim yerde de internet yoktu o yüzden torrentten dizi indirdim. Sanırsam o sıkıntı yarattı. Çünkü staj yaptığım zaman bu donma sıkıntıları başladı daha sonrasında geri döndüğümde format attım geçti şuanlık. Bir haftadır sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı