Acer Nitro AN515-51-73HG düşük performans veriyor

kursatozz

Yoctopat
Daha fazla  
Acer Nitro AN515-51-73HG laptopum var. Her oyunu oynarken kasma yaşıyorum. Çok fazla ısınıyor PC. 1 ay önce temizlettirip macun sürdürttüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi oyunlarda kasıyor? Sıcaklık değerleri kaç? Hangi macun sürüldü? Sahte macun olabilir.

Oynadığım tüm oyunlar PES 2019, 7 day to die, FM 2020, rimworld sıcaklık 85-90 oluyor. Sahte macun olduğunu düşünmüyorum tanıdık bir yerdi. PC'yi aldığım ilk günden itibaren bu sorunu yaşıyorum bu arada

Oynadığım tüm oyunlar PES 2019, 7 day to die, FM 2020, rimworld sıcaklık 85-90 oluyor. Sahte macun olduğunu düşünmüyorum tanıdık bir yerdi. PC'yi aldığım ilk günden itibaren bu sorunu yaşıyorum bu arada

Sahte olmasa da kalitesiz bir macun sürülmüş muhtemelen. 85-90 derece yüksek değerler.

Laptop pc ler için ısınma büyük bir dert maalesef.Özellikle Acer pc leri biz eskiden ısınmak içi kullanıyorduk:)
İşin esprisi bir yana bunun birçok sebebi olabilir.Öncelikle termal macun doğru sürülmemiş olabilir,fan kanalları tıkalı olabilir,fan kabloları takılmamış olabilir,driverler güncel olmayabilir.Tüm bunları kontrol etmende fayda var.

Şöyle birşeey var ben bu bilgisayarı ilk aldığımdada böyle sorunlar vardı. İlk aldığım zaman termal macunun doğru sürüldüğünü düşünüyorum

Laptop kasası kronik ısınma problemi var maalesef. İşlemcinizde 7. nesil Intel işlemci ve nm üretimi eski daha önce 10. nesile kadar sıcak işlemcilerdi, kasada iyi değilse kolay ısınıyorlardı.

Geri
Yukarı