Acer Nitro AN515-54 RAM önerisi

Dostum afedersinde işlemcinin 3200MHz desteklediğini nereden biliyorsun konu eski ama pek bilgin yoksa yönlendirme yapmanı tavsiye etmiyorum.

Birincisi arkadaş CPU Z fotoğraflarını atmış zaten, nereden biliyorsun değil orada verilen teknik özelliklere göre önerdim ikinci olarak arkadaşla aynı laptopta sahibiz tek fark RAM MHz'si. Bu yüzden ben de senin birine bir şey tavsiye etmeden önce konuya hakim olmanı tavsiye ediyorum.

Birincisi arkadaş CPU Z fotoğraflarını atmış zaten, nereden biliyorsun değil orada verilen teknik özelliklere göre önerdim ikinci olarak arkadaşla aynı laptopta sahibiz tek fark RAM MHz'si. Bu yüzden ben de senin birine bir şey tavsiye etmeden önce konuya hakim olmanı tavsiye ediyoru
Ayni C'hazdan Bende de Var olay su işlemci 2667 fazlasını desteklemiyor gir intelin sayfasına öyle yazıyor

Konu eski ama hala yanlış bilgi dağıtılıyor 3200 MHz CL22 RAM var arkadaşta umarım yanlış bir şey almamıştır.
cl 22 nerde yazıyor acaba

Dosya Ekleri

• Screenshot 2022-07-20 113728.png
    Screenshot 2022-07-20 113728.png
    2,9 KB · Görüntüleme: 32
Teşekkürler yanlışımı düzelttiğin için. Ben de CPU-Z kullanmayı bu forumdan öğrendim. Daha önceki konularda gezinirken CPU-Z'nin nasıl yorumlanması gerektiğini öğrendim sanmıştım ama sanırım oradaki de yanlış bir yorumlama imiş.
Peki o zaman Memory sekmesinde 19 CL gözükürken SPD sekmesinde 22-23-24 CL gözükmesinin nedeni nedir?

Geri
Yukarı