Acer Nitro AN515-56 alınır mı?

campanharo

Decapat
Bilgisayar mühendisliği düşünüyorum ve büyük çoğunlukla yazılım okul amaçlı, ara sıra da olsa oyun (CS, Bannerlord) amaçlı kullanabileceğim laptopu uzun süredir araştırıyorum fakat seçenekler beni tatmin etmiyor. Sanırım stok açısından kötü bir zamana denk getirdim. 10k bütçem var önerilerinizi de yollayabilirsiniz.

Aklımdaki model Acer Nitro 5. Bu laptop beni 5-6 sene mutlu edebilir mi? Ağırlıkla yazılım amaçlı kullanacağım.

Hocam bütçem 10k. Bu laptop alındıktan sonra ram webcam eklemem lazım pek yanaşmamıştım ama yorumları da güzel ayrıca Intel olmasından yanayım bi tık.
Hocam eğer adobe programları kullanmayacaksanız bu model sizin için daha iyi olur, ayrıca webcam çok mühim değil, rahatça bulunulabilir.

Hocam bütçem 10k. Bu laptop alındıktan sonra ram webcam eklemem lazım pek yanaşmamıştım ama yorumları da güzel ayrıca Intel olmasından yanayım bi tık.
Ryzen 7 4800h tam size göre bir işlemci. Bence intelden vazgeçebilirsiniz - tabii ki siz bilirsiniz - ryzen 7 4800h 70-85 derece yükte çalışıyor ve çok güçlü bir işlemci. Kendim de kullanıyorum tavsiye ederim.

Geri
Yukarı