Acer Nitro AN515-57-511b alınır mı?

Hayır alınmaz. Eski kasa, MUX yok ve tek kanal ile geliyor. Arkadaşın attığı Victus çok daha alınası.

RAM ekleyebilirim o sıkıntı değil. MUX olsa güzel olur ama olmazsa olmaz değil benim için.
Epey üzerinden fiyat araştırması yaptığımda birçok yerde 33K gibi uçuk bir rakama satılıyor bu cihaz. Nedeni nedir? Bu fiyatı hak edecek bir artısı var mı? Bu cihazın artısı nedir tam olarak bu fiyata satıldığına göre bir artısı olmalı? Yoksa tamamen marka ile mi alakalı?

Son düzenleme:
RAM ekleyebilirim o sıkıntı değil. MUX olsa güzel olur ama olmazsa olmaz değil benim için.
Epey üzerinden fiyat araştırması yaptığımda birçok yerde 33K gibi uçuk bir rakama satılıyor bu cihaz. Nedeni nedir? Bu fiyatı hak edecek bir artısı var mı? Bu cihazın artısı nedir tam olarak bu fiyata satıldığına göre bir artısı olmalı? Yoksa tamamen marka ile mi alakalı?

Hiç bir artısı yok açıkçası, sadece fiyat politikası.

Hiçbir artısı yok, Victus'u tercih edebilirsin.

Merhaba dostlar Acer firmasında teknik serviste çalışan bir arkadaşım vasıtasıyla cihazı 20 bin TL'ye alma şansım var sizce o durumda Acer Nitro 5 20k vermeye değer mi RTX 3060.

Merhaba dostlar, Acer firmasında teknik serviste çalışan bir arkadaşım vasıtasıyla cihazı 20 bin TL'ye alma şansım var sizce o durumda Acer Nitro 5 20k vermeye değer mi RTX 3060.

Değer hocam.

Geri
Yukarı