Acer Nitro AN515-58 için SSD önerisi

peakx

Zeptopat
Daha fazla  
Laptop Acer Nitro AN515-58. içinde Micron 3400 mtfdkBA512TFH M.2 SSD'si var. Diğer M.2 slotuna SSD lazım, oyunlarda yer yetmiyor. SSD önerebilir misiniz?

Amazon.com.tr kendim 1TB bunu buldum. SSD'lerde herhangi bir kısıtlama yok değil mi, bunu alsam uyumlu mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
NV2 giriş seviye bir model. Haliyle pek de iyi değil. Bütçeniz nedir?
hocam ince hesap gaming gecesinde kc3000 var o olabilir mi veya samsung 970 evo plus 1tb olması önemli yer açısından çok fazla da uçmak istemiyorum fiyat olarak ama 1,100 buna verceğine adam akıllı bir ssd al diyorsanız fikirlere açığım

KC3000 bayağı sağlam bir SSD. Tavsiye edebilirim. 970 Evo Plus da PCI-3.0 SSD'ler arasında en iyi modellerden birisi.

1.100 TL bütçe varsa Kioxia Exceria G2 modeline bakabilirsiniz.
benim amacım gta rdr gibi oyunları 1tba kurmak örneğin kc3000 aldım format ile kc3000e kurmam gerekir mi yoksa takıp direkt oyunları yükleyebilir miyim,,, bir de Kioxia Exceria G2 1100lük kingstondan daha mı iyi

Format atmanıza gerek yok, taktıktan sonra diski disk yönetiminden biçimlendirip depolama olarak kullanabilirsiniz.

Sadece amaç oyun oynamaksa Kioxia G2 yeterli olur. Kioxia, NV2'den daha iyi.

Teşekkür ederim hocam Kioxia Exceria G2 almayı düşünüyorum 1300e anladığım kadarıyla bu fiyata en iyisi bu oyun veya yazılım programlarını depolama için üzeceğini düşünmüyorum extra 1900'lara çıkıp Samsung EVO Plus almama gerek yok değil mi?

Üzmez, iyi bir SSD. Samsung 970 Evo donanımsal olarak daha iyi, bütçenizi zorlamazsa tercih edilebilir ama G2 de işinizi görür. Bütçenizi zorlayacaksa gerek yok.
yardımlarınız için teşekkürler hocam amazondan samsung 970 evo plus sipariş ettim trdeki satıcılara pek güvenemiyorum almışken adam akıllı bir şey aldım

Geri
Yukarı