Acer Nitro AN515-58 pil sınırlama özelliği kapanıyor

anilcaliskan

Kilopat
Makaleler
1
Acer Care uygulamasında bulunan pili %80 ile sınırlama özelliği bazen bilgisiyarı açtığımda kapanmış oluyor ve doğal olarak pil %80 üzerine çıkıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Acer care uygulamasında bulunan pili %80 ile sınırlama özelliği bazen bilgisayarı açtığımda kapanmış oluyor ve doğal olarak pil %80 üzerine çıkıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Uygulamayi silip sıfırdan kurar mısınız hocam. Olmazsa Windows 10/11 Home kurun Pro kurmayın ,Pro driver uyumsuzluğundan dolayı yapıyor olabilir bilginize. @anilcaliskan

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulamayi silip sıfırdan kurar mısınız hocam. Olmazsa Windows 10/11 Home kurun Pro kurmayın ,Pro driver uyumsuzluğundan dolayı yapıyor olabilir bilginize. @anilcaliskan
Az önce yabancı kaynaklarda "Acer Quick Access" uygulamasındaki "güç kapalıyken USB sarjı" seçeneğinin açık olmasından kaynaklı olduğu yönünde bir bilgiye ulaştım. İlk olarak bunu denedim, tekrarlarsa Care uygulamasını silip yükleyeceğim. Cihazlarımı iş için kullandığımdan genelde Pro versiyon kullanmayı tercih ediyorum, mümkünse Pro'dan çıkmadan çözmek istiyorum.

Az önce yabancı kaynaklarda "Acer quick Access" uygulamasındaki "güç kapalıyken USB sarjı" seçeneğinin açık olmasından kaynaklı olduğu yönünde bir bilgiye ulaştım. İlk olarak bunu denedim, tekrarlarsa care uygulamasını silip yükleyeceğim. Cihazlarımı iş için kullandığımdan genelde Pro versiyon kullanmayı tercih ediyorum, mümkünse Pro'dan çıkmadan çözmek istiyorum.

Mumkunati yok ayrica o dediginle alakasi yok bilginr.

Birkaç kişi denediği ve çözüm olduğu yönünde gönderi paylaşmış Reddit'te ama emin misiniz? Deneme şansınız oldu mu? Baktım olmuyor care uygulamasını tamamen temizleyip yeniden kurmayı deneyeceğim zaten.

Dostum sen bir sil kur olmadi Rufus UEFI Microsoft'un yasal siteainden Windows 10 ISO indir Home kur verileri kur yedekle kesin olur.
@TANER006 @Artoria Pendragon hocalarimiz bir yardim ederse eger.

Windows 10 ISO indir.

Bu bilgisayara Windows 10 kurarsa yaklaşık olarak %35 performans kaybı yaşar. Ayrıca nerede gördünüz Pro sürümün driver sorunu yaptığını?

Windows 10 kurmayın cihaza. Markanın forumlarında bu konu konuşulmuş fakat tam çözüme ulaşan olmamış gibi görünüyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı