Acer Nitro AN515-58 şarj süresi nasıl arttırılır?

SkullCrusher64

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, laptopu alalı 1 ay anca oldu fakat sarjı çok hızlı bitiyor. Pil tasarrufu açıkken YouTube'da maksimum 2 saat sürüyor. Gaming laptopların bu özelliğini biliyorum ancak bazen sıkıntı çıkartıyor pil süresini nasıl arttırabilirim?

Ayar yaparsın anca. Ama fazla oynamaz oyun laptopu sonuçta.

Merhaba, laptopu alalı 1 ay anca oldu fakat sarjı çok hızlı bitiyor. Pil tasarrufu açıkken YouTube'da maksimum 2 saat sürüyor. Gaming laptopların bu özelliğini biliyorum ancak bazen sıkıntı çıkartıyor pil süresini nasıl arttırabilirim?

MUX Switch ile GPU'yu devre dışı bırakmayı deneyin YouTube için yetecektir.
Ne kadar tasarruf edebilirseniz kar.

Merhaba bende de AN515-58 var şarj süresi bu şekilde gösteriyor. Bana az gidiyor gibi geldi nasıl bir çözümü var bilmiyorum. Alalı 1 hafta oldu. Güç tasarrufu açıkken bu şekilde.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-03 212926.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-03 212926.png
    70,9 KB · Görüntüleme: 17
Merhaba bende de AN515-58 var şarj süresi bu şekilde gösteriyor. Bana az gidiyor gibi geldi nasıl bir çözümü var bilmiyorum. Alalı 1 hafta oldu. Güç tasarrufu açıkken bu şekilde.
Bende sarjı 58 deyken 1 saat 15 dakika gösteriyor fakat o kadar sürüyo mu emin değilim örneğin 90 dakikalık bir maç bile izletmiyor

60hz düşürmek de işe yarayabilir. Benim laptop da 2-3 saat götürüyor sürekli youtube izlerken

‘%20 saatinde açılır’ buna tıklayın tekrar tasarrufa alın. Tasarruf varken pil işaretinde bi simge belirmesi lazım

60hz düşürmek de işe yarayabilir. Benim laptop da 2-3 saat götürüyor sürekli youtube izlerken

‘%20 saatinde açılır’ buna tıklayın tekrar tasarrufa alın. Tasarruf varken pil işaretinde bi simge belirmesi lazım
tasarruf açık hatta bazen %20 değil de her zaman açık yapıyorum MUX vb. birşeyler varmış onları denicem bide

Geri
Yukarı