Acer Nitro AN515-58 şarjı aşırı hızlı bitiyor

leben

Picopat
Daha fazla  
Amazon üzerinde 32.500TL'ye düşen bir Acer laptop serisi vardı laptop linki burada. %100 olan şarjı, şarjdan çıkardığım anda direkt düşmeye başlıyor. Kullanım süresi sitesinde 5 saat yazıyordu. Benimkinde 3 saat yazıyor ki hiçbir şey yapmıyorum bilgisayarda. Epic Games'ten oyun indirirken de 1 saat 30 dakika belki daha azına kadar kullanma süresi veriyor laptopta. Sizce normal mi yoksa değişim veya iade istemeli miyim?

Amazon üzerinde 32.500TL'ye düşen bir Acer laptop serisi vardı laptop linki burada. %100 olan şarjı, şarjdan çıkardığım anda direkt düşmeye başlıyor. Kullanım süresi sitesinde 5 saat yazıyordu. Benimkinde 3 saat yazıyor ki hiçbir şey yapmıyorum bilgisayarda. Epic Games'ten oyun indirirken de 1 saat 30 dakika belki daha azına kadar kullanma süresi veriyor laptopta. Sizce normal mi yoksa değişim veya iade istemeli miyim?

i7-12650H+RTX 4060 8 GB+DDR5 RAM teknolojisine sahip bu cihaz.
Prizde yüksek performans modunda kullanmak daha mantıklı bu laptopu.
Batarya ile beraber kullanmak laptopun performansına haksızlık olur.

Gayet normal sakın iade etme 32.500'a asla bulamazsın.
Anladım, teşekkür ederim.
i7-12650H+RTX 4060 8 GB+DDR5 RAM teknolojisine sahip bu cihaz.
Prizde yüksek performans modunda kullanmak daha mantıklı bu laptopu.
Batarya ile beraber kullanmak laptopun performansına haksızlık olur.
Şarjdayken kullanırken sıcaklığı aşırı yükseliyor zaten, Cyberpunk'ta şarja bağlı olmadan 80 derece civarındaydı baba iyi geldi.

Gaming laptopta şarj süresini uzun beklememek gerekir.
İlk defa laptop aldım, almadan önce biraz baktım nedir ne değildir falan diye de işte bu kadar oluyor. Şarj süresini çok uzun beklemiyordum zaten de hiç bir şey yapmazken de 1.5 saat az geldi.

İlk defa laptop aldım, almadan önce biraz baktım nedir ne değildir falan diye de işte bu kadar oluyor. Şarj süresini çok uzun beklemiyordum zaten de hiç bir şey yapmazken de 1.5 saat az geldi.
Webde dolanırken ve video izlerken 3-4 saati buluyor bende aynı model var sadece pil performansı moduna alıyorum şuan 5 saat diyor mesela.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-12-29 002759.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-29 002759.png
    8 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı