Acer Nitro AN515 vs Casper Excalibur G770

Seni linç etmek gibi bir amacım yok. Seni tanımıyorum bile. Sadece yanlışını düzeltiyorum. Şimdi Monster'ın Abra serisi berbat alınmaz bir seri. Bu sebeple forumlarda Monster önerilmez. Ama Tulpar v21 ve v22 gayet sağlam güzel cihazlar. Ama senin gibi markanın görüşlerine bakarsak bu iki cihazı es geçeriz çünkü Monster çoğu kişide haklı olarak kötü bir izlenim bıraktı. O yüzden diyorum marka önemsiz önemli olan model diye.
Ama biliyor musun seninle daha fazla uğraşmayacağım. Yanlışını düzeltmek istiyorum sen linç etmek istiyorsunuz diyorsun. Yanlışı düzeltmek de suç olmuş artık.

Discord tan ulaşabilir miyim sana birkaç sorum varda.
Dostum bende MSI almak isterdim ama ailem bu bilgisayar için çok fazla diyor en fazla 7.5k ya kadar çıkabilirim.

Discord'tan ulaşabilir miyim sana? Birkaç sorum var.
Özel iletişim adresi bırakmak bunun gibi durumlar için yasak hocam, buradan sormanız daha sağlıklı olacaktır.

Dostum, ben de MSI almak isterdim ama ailem bu bilgisayar için çok fazla diyor, en fazla 7.5K'ya kadar çıkabilirim.

Haklısınız hocam ama arkadaş anlamıyor işte. Bütçenize en yakın MSI modeli GF63/65. Ben kendim bizzat inceledim GF63 ve GF65 modellerini. GF63 kasasına tıktıklayınca çın çın gibisinden diğer laptoplarda duymadığım kalitesizlik sesini duydum.

Discord tan ulaşabilir miyim sana birkaç sorum varda.
Benim için sorun olmaz ama forum kuralları izin vermiyor sanırım. Buradan sorabilirsiniz. Hem belki başka arkadaşlarda cevaplar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…