Acer Nitro AN517-54 vs Lenovo Ideapad Gaming 3

Bütçe
20000
Herkese merhaba. 20000 TL bütçem var. Bu fiyata alınabilecek iki laptop belirledim.

Sizce bu ikisinden hangisi alınmalı? Bunlara alternatif olarak özellikle şu laptopu alın derseniz önerilere açığım.

Ayrıca depolama sorunsalına çözüm olarak ne yapmam gerekiyor? AAA oyunları oynayan birisi olarak 512 GB SSD'nin yetmeyeceğini düşünüyorum. O yüzden ekstra 512 GB SSD almak istiyorum ama bildiğim kadarıyla 2. slota rastgele SSD takamıyormuşuz. Acer'i bilmiyorum ama Lenovo için 2. slotuna 2242 form faktörü olduğunu biliyorum ve piyasada 2242 SSD için kingspec markasından başka bulamadım. Kingspec markası için de açıkçası çok güvenemedim. Forumda da çok iyi söylemler yok o marka hakkında. Nasıl bir yol izlemeliyim?
İdeapad ler 2280 boş port var diye biliyorum. ModArt Pc kanalının inceleme videolarına bakarsanız orada söylüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3:22 ‘ den itibaren bahsediyor.

Son düzenleme:
İdeapad ler 2280 boş port var diye biliyorum. ModArt Pc kanalının inceleme videolarına bakarsanız orada söylüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3:22 ‘ den itibaren bahsediyor.
Bilgiler çelişiyor. Lenovo teknik servisine de sordum mevcut olan 512 gb SSD 2280 yuvasında, 2. slot ise 2242 destekliyormuş. O yüzden riske atmak istemem.

Bilgiler çelişiyor. Lenovo teknik servisine de sordum mevcut olan 512 GB SSD 2280 yuvasında, 2. slot ise 2242 destekliyormuş. O yüzden riske atmak istemem.

Benim bildiğimde öyle, forumdan bir arkadaş kasayi açıp bakmıştı hatta.

Geri
Yukarı