Acer Nitro EG241Y-P 23.8 VA 1ms 165Hz alınır mı?

Bütçe
3000

whobesuchamisfit

Centipat
Daha fazla  
Monitör
Acer Nitro EG241Y P UM.QE1EE.P01 23.8" 1 MS VRB 165 Hz Full HD VA LED Monit
Genellikle FPS oyunu oynayıp arada bir şeyler izleyeceğim benim genel kullanımım bu yönde ve bu monitörü bulabildim. Fiyatı da diğerlerine göre daha uygun 3K'yı aşamam eğer öneriniz var ise bakabilirim. Bu monitör için de yorum yapar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
@ikseroo madem pek bilgi sahibi değilsin ben söyleyeyim teknik bilgimle.

Acer EG241YP modeli aşırı derecede ghosting yapan bir monitör (Samsung Odyssey G3'ten daha azdır ondan eminim). Ghosting rahatsız edici olduğu için önermiyorum.

ASUS VP249QGR modeli de pek şahane değil ama bütçe daha iyileri için yetersiz olduğu için önermek zorundayız.

Ek bir öneri. TN panel olmasına karşın güzel bir monitör.

@ikseroo madem pek bilgi sahibi değilsin ben söyleyeyim teknik bilgimle.

Acer EG241YP modeli aşırı derecede ghosting yapan bir monitör (Samsung Odyssey G3'ten daha azdır ondan eminim). Ghosting rahatsız edici olduğu için önermiyorum.

ASUS VP249QGR modeli de pek şahane değil ama bütçe daha iyileri için yetersiz olduğu için önermek zorundayız.

Ek bir öneri. TN panel olmasına karşın güzel bir monitör.

Ghostin olayını yazacaktım, Fakat o monitör mu diye düşünmedim değil. Yalan olmasın diye yazmadım. Aklımda bundan sonra.

250 aşman lazım,
Pişman etmez. Attığınız ürün hakkında pek bilgi sahibi değilim, pişman edebilir.

Bu monitörü kullandın mı hocam tecrüben varsa aktarır mısın?

Bu monitörü kullandın mı hocam tecrüben varsa aktarır mısın?
Kullanmadım ama şunu söyleyeyim. Bir tık üst bütçedeki ASUS TUF serisi monitörlerden daha iyi. TUF serisi genel olarak başarısız bir seri. Ölü piksel ve sıkışmış piksel sorunları var. VP249QGR şahane bir monitör sayılamaz çünkü giriş seviyesi bir IPS panel monitör.

Yeni konular

Geri
Yukarı