Acer Nitro EG241YPBMIIPX alınır mı?

AdnanG

Decapat
Daha fazla  
2500TL ve 165Hz uygun geldi. Alınır mı sizce? Valorant, GTA 5 video izlemek gibi seyler icin kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye alinmaz ghosting var mı 2500TL 165Hz monitor mis gibi 4000TL'lik monitor alacak param yok bana mantikli geldi aciklarsaniz sevinirim neden leş oldugunu tessekur ederim.

Ghostingin zirvesini yapıyor bu monitör.
Monitörün tepkime süresi 20ms üzeri. Ölü bir panel var üstünde. Kendisi de ölü.
Mantıklı gelmesin. Dıştan bakınca hoş gözüküyor veya fiyatı uygun duruyor olabilir.
Teknik olarak vasıfsız bir monitör.
Daha da ezmek istemiyorum monitörü. Acer'e hakaret etmek bana yakışmaz ama o model de onlara yakışmamış.

Niye alinmaz ghosting var mı 2500TL 165Hz monitor mis gibi 4000TL'lik monitor alacak param yok bana mantikli geldi aciklarsaniz sevinirim neden leş oldugunu tessekur ederim.

Ghostingin zirvesini yapıyor bu monitör.
Monitörün tepkime süresi 20ms üzeri. Ölü bir panel var üstünde. Kendisi de ölü.
Mantıklı gelmesin. Dıştan bakınca hoş gözüküyor veya fiyatı uygun duruyor olabilir.
Teknik olarak vasıfsız bir monitör.
Daha da ezmek istemiyorum monitörü. Acer'e hakaret etmek bana yakışmaz ama o model de onlara yakışmamış.

Evet alıp gördüm haklısız ghosting var panelide kötü yandan bakınca falan TN'den farkı yok dostum denemek ıstedım en kötü iade ederim diye iade alırlar değil mi ikinci el ViewSonic VX2458 C mhd alacağım alınır mı? 2500TL falan.

Evet alıp gördüm haklısız ghosting var panelide kötü yandan bakınca falan TN'den farkı yok dostum denemek ıstedım en kötü iade ederim diye iade alırlar değil mi ikinci el ViewSonic VX2458 C mhd alacağım alınır mı? 2500TL falan.

İade konusu satıcıya bağlı. 14 günlük cayma hakkınız var. Yüksek ihtimal alırsınız.
ViewSonic'te aynı şeyin laciverti. VA panel monitör bakıyorsun. Kafadan hatalısın.
IPS panel monitör araştırmalısın. Tecrübe konuşuyor burada.

İade konusu satıcıya bağlı. 14 günlük cayma hakkınız var. Yüksek ihtimal alırsınız.
ViewSonic'te aynı şeyin laciverti. VA panel monitör bakıyorsun. Kafadan hatalısın.
IPS panel monitör araştırmalısın. Tecrübe konuşuyor burada.

Hocam uslubunuzu biraz duzelterek konuşur musunuz bir de IPS panele verecek param yok ikincisi VX2458 C mhd de ghosting yok her VA panelde ghosting olacak diye bir şey yok.

Hocam uslubunuzu biraz duzelterek konuşur musunuz bir de IPS panele verecek param yok ikincisi VX2458 C mhd de ghosting yok her VA panelde ghosting olacak diye bir şey yok.

Konuşma tarzımda tuhaflık yok. Tepeden bakmıyorum. Yanlış anlama kelimeleri dilersen. Düz metinden yazıp konuşuyoruz. Şen şakrak olamam. Önerilerim tecrübe ve tekniğe dayalıdır. Takar veya takmazsın umurumda değil açıkçası. Acer'ı alma dedim ve aldın sonucu kendin yazdın.
Anlayacağın boş konuşmuyorum.

VA panellerin hepsinde ghosting var. Derecesi zayıf olabilir bu bir istisnadır. Ghosting olacak diye bir şey yok kelimen yanlış. Bu ghosting şansa dayalı değildir. Panelin tepkimesi düşük veya çok hızlı olduğunda oluşan teknik bir olaydır. En yavaş panel ise VA paneldir. Ghosting bu yüzden kaçınılmazdır. Aşağıda örnekleri mevcut. Ghosting + smearing.
Bazıları bundan rahatsız olmaz. Olmuyorsan buyur al.

iqeib4vke8261.jpg

Dosya Ekleri

• What-Is-VA-Smearing.jpg
    What-Is-VA-Smearing.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 16
Konuşma tarzımda tuhaflık yok. Tepeden bakmıyorum. Yanlış anlama kelimeleri dilersen. Düz metinden yazıp konuşuyoruz. Şen şakrak olamam. Önerilerim tecrübe ve tekniğe dayalıdır. Takar veya takmazsın umurumda değil açıkçası. Acer'ı alma dedim ve aldın sonucu kendin yazdın.
Anlayacağın boş konuşmuyorum.

VA panellerin hepsinde ghosting var. derecesi zayıf olabilir bu bir istisnadır. ghosting olacak diye bir şey yok kelimen yanlış. Bu ghosting şansa dayalı değildir. Panelin tepkimesi düşük veya çok hızlı olduğunda oluşan teknik bir olaydır. En yavaş panel ise VA paneldir. Ghosting bu yüzden kaçınılmazdır. Aşağıda örnekleri mevcut. Ghosting + smearing.
Bazıları bundan rahatsız olmaz. Olmuyorsan buyur al.

Eki Görüntüle 1721629

Rahatsiz olinmayacak gibi degil neyse tessekur ederim IPS panel alacağım.

Geri
Yukarı