Acer Nitro KG242YM3 23.8 alınır mı?

burkilikk

Attopat
Daha fazla  
Monitör
acer-nitro-kg242ym3
Merhaba bu monitörü almak istiyorum sizce alınır mı? Xbox Series S ve bilgisayarımdan kullanacağım çok fazla oyun oynamam hem günlük hayatta işimi görsün ara sıra da FIFA oynayayım istiyorum.

Bu monitörün IPS paneli ve HDR10 desteği hakkında ne düşünüyorsunuz monitörler gerçekten çok pahalı çok oyun oynamadığım ve bilgisayarda çok vakit geçirmediğim için bundan yüksek bir fiyat düşünmüyorum.

Açıkçası bir düşüncem yok. :D Normalde 3800-3900 seviyelerinde dolaşan bir model güzel fiyata düşmüş.

27'' alın bence maç felan yapıyorsanız çok sarıyor. Xbox da varmış hikayeli oyunlar felan da güzel olur. Pikselleşme felan olmuyor bazılarının dediği gibi.

Son düzenleme:
Daha önce bu monitörü ve MP273a yı konu açarak link attığınızı gördüm siz de bu iki monitörden birini mi aldınız aldıysanız izlenimleriniz ve düşünceleriniz nelerdir?

@ÖzdemirBurak
Ben Benq GW 2780 aldım indirimle 3.5 civarına düşmüştü. Onu almasam bu linkini attığımı alacaktım. Sistem 100 hz vermekte sıkıntı çekmezse bu benim aldığımdan daha iyi ama ben 60hz+ vsync fanıyım.

Geri
Yukarı