Acer Nitro KG242YM3 alınır mı?

Bütçe
4500
Anladim peki G24F-2 monitör indirime tekrardan düşme ihtimali var midir sizce? Yoksa bu Acer monitörünu almali miyim ASUS ile ayni ozelliklere sahipmis.
G24F-2 tekrar indirime girer mi girmez mi bilmem ama R25i-30 su an hala cok iyi fiyattayken kacirmazdim, butcen yetiyorsa tabii.

G24F-2 tekrar indirime girer mi girmez mi bilmem ama R25I30 su an hala cok iyi fiyattayken kacirmazdim, bütçen yetiyorsa tabii.

G24F-2 uzun bir süre indirime girmez yeni bitti zaten. En mantıklısı attığım AOC'un alınması.

Aklimda bir de Game Booster GB-2419ff modeli var sizce o nasıl?

G24F-2 uzun bir süre indirime girmez yeni bitti zaten. En mantıklısı attığım AOC'un alınması.

Baktimda biraz araştırdım aklimda bir de MSI G2422 vardi MSI önerdiler AOC karşı eğer olursa MSI veya bütçemi artirabilirsem R25'i 30.

Aklimda bir de Game booster GB-2419ff modeli var sizce o nasıl?

Baktimda biraz araştırdım aklimda bir de MSI G2422 vardi MSI önerdiler AOC karşı eğer olursa MSI veya bütçemi artirabilirsem R25'i 30.

O model alınmaz. MSI önermem AOC'ya da R25I30 almaya çalış.

Cuma gecesi aldım bugün geldi. eski monitörüm milattan kalma 2014 model 19 inçlik exper. 720p. rengi ona göre daha parlak ama doygun değil anlamadım. yapmam gereken ayar vs var mı=? ölü piksel yok ama sağ tarafta siyah ekranda renk sızması var. onun dışında hoparlör muazzam. özellik olarak donanımlı gözüküyor tavsiyen ayar vs varsa alabilirim. aldıysan tabi

Cuma gecesi aldım bugün geldi. Eski monitörüm milattan kalma 2014 model 19 inçlik Exper. 720p. Rengi ona göre daha parlak ama doygun değil anlamadım. Yapmam gereken ayar vs var mı=? Ölü piksel yok ama sağ tarafta siyah ekranda renk sızması var. Onun dışında hoparlör muazzam. Özellik olarak donanımlı gözüküyor tavsiyen ayar vs varsa alabilirim. Aldıysan tabii.

Bende bugün aldım ölü piksel çıktı iade edeceğim

Geri
Yukarı