Acer Nitro KG242YM3 hakkinda neden bilgi yok?

Bütçe
4400

balkann

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bütçem 4.4K bu civarlardaki monitörlerin çoğuna hakimim. Asus VP249QGR modelini almıştım ölü piksel nedeni ile iade ettim. Şimdi Acer KG242YM3 modelini sipariş ettim test edeceğim. Özellikleri kağıt üstünde VP249QGR ile çok yakın.

Fakat aklıma bir soru takıldı bu monitörün neden hicbir yerde incelemesi yok? Acer resmi sitesinde bile bu modele support bölümü dışında yer verilmemiş.

@SadeceYiğit
@xDraco

Bilginiz var mı?

Son düzenleme:
ASUS ile tıpatıp aynı neredeyse. Tek göze çarpan yanı 165 Hz olması. ASUS ile birçok özelliğinin aynı olması sebebi ile insanlar Acer yerine ASUS'u tercih etmiş olabilir. ASUS daha çok bilinen ve daha ünlü bir marka çünkü. Acer ise genel olarak monitör konusunda çok iyi değil. Senin de bu monitörü alman biraz kumar olmuş. Kronik bir sorunu falan vardır belki. Bunu da incelemeler olmaması sebebi ile bilemeyiz.

ASUS ile tıpatıp aynı neredeyse. Tek göze çarpan yanı 165 Hz olması. ASUS ile birçok özelliğinin aynı olması sebebi ile insanlar Acer yerine ASUS'u tercih etmiş olabilir. ASUS daha çok bilinen ve daha ünlü bir marka çünkü. Acer ise genel olarak monitör konusunda çok iyi değil. Senin de bu monitörü alman biraz kumar olmuş. Kronik bir sorunu falan vardır belki. Bunu da incelemeler olmaması sebebi ile bilemeyiz.
Özellikleri Asus ile aynı olduğundan dolayı aldım. Her ne kadar Asus iyi marka olarak bilinse de garanti konusunda en çok sorun çıkaran firmalardan biri. Yarın monitör elime ulaşıyor muhtemelen inceleme yaparım beğenmez isem iade ederim.

Cuma gecesi aldım bugün geldi. eski monitörüm milattan kalma 2014 model 19 inçlik exper. 720p. rengi ona göre daha parlak ama doygun değil anlamadım. yapmam gereken ayar vs var mı=? ölü piksel yok ama sağ tarafta siyah ekranda renk sızması var. onun dışında hoparlör muazzam. özellik olarak donanımlı gözüküyor tavsiyen ayar vs varsa alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı