Yeni alınan sisteme sürücü nasıl kurulur?

xzed

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. En yakın arkadaşım yeni bir bilgisayar aldı fakat driverları tek tek mi kuracak? İşlemcisi Intel AMD olsaydı galiba AMD'nin bir uygulaması vardı. Intel'de de o tarz bir şey var mı? Driver Booster tarzı uygulamalar zararlı ve kötü oluyormuş.

Kanka o bilgisayar konusunda 0 benden destek istedi bende çok bilgili değilim bu konuda ekran kartı 4060 ben GeForce expierence yükleyerek onu kuracaktım…
Eğer 4060 Tİ değil de düz 4060 ise aşağıdaki linki ona at indirip kursun. Eğer kurmadıysa ekran çözünürlüğü düşük olur bunu kurduktan sonra düzelecektir.

Bir de hangi işletim sistemini kullanıyor falan bunları söyler misin? Hiç bilgi vermemişsin neye göre yardımcı olacağız eğer Windows 11 kullanıyorsa bunu kurabilir.

Sistem özelliklerini detaylı şekilde yaz.

Sistem bu: EXPER XERA XC136 INTEL CORE İ5 13400F 2.5 GHZ 16 GB 512 GB SSD 8 GB NVIDIA RTX4060 FREEDOS fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Eğer 4060 Ti değil de düz 4060 ise aşağıdaki linki ona at indirip kursun. Eğer kurmadıysa ekran çözünürlüğü düşük olur bunu kurduktan sonra düzelecektir.

Bir de hangi işletim sistemini kullanıyor falan bunları söyler misin? Hiç bilgi vermemişsin neye göre yardımcı olacağız eğer Windows 11 kullanıyorsa bunu kurabilir.

FreeDOS gelmiş ben gidip Windows 11 Pro kuracağım cuma günü.

Önce 11 kur. Sonra driverları kursun. Eğer bilmiyorsa sen öğret yapsın, bir daha kurmak zorun da kalır ki FreeDOS'u sallasın format atsın yardımcı oluruz. İllaki bir Flash belleği vardır öğret atsın.

Önce 11 kur. Sonra driverları kursun. Eğer bilmiyorsa sen öğret yapsın, bir daha kurmak zorun da kalır ki FreeDOS'u sallasın format atsın yardımcı oluruz. İllaki bir flash belleği vardır öğret atsın.

Flash belleği dair her şeyi ben hazırladım evlerimiz çok uzak olduğundan ben cuma gideceğim ve hayatında ilk kes bilgisayar yüzü görmüş olacak bir insan, driverları ve Windows'u benden kurmamı rica etti benüm bilgisayar AMD orada AMD'nin bir uygulaması vardı o kurmuştu bende inteldede var mı merak etmiştim.

Flash belleği dair her şeyi ben hazırladım evlerimiz çok uzak olduğundan ben cuma gideceğim ve hayatında ilk kes bilgisayar yüzü görmüş olacak bir insan, driverları ve Windows'u benden kurmamı rica etti benüm bilgisayar AMD orada AMD'nin bir uygulaması vardı o kurmuştu bende inteldede var mı merak etmiştim.

Yok öyle bir program. Ekran kartını tarayıcıya yazsın driverı indirsin sonrasında ayarlarda Update kısmından güncellemeleri yapsın yeterlidir. Ses sürücüsü driverı falan bunları da isteğe göre kurabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı