Acer Nitro laptop ne kadar eder?

Normalde belirttim ama konu düzenlenirken linki silmiş moderatör.

i5-10300H 16 GB 512 GB SSD GTX1660 Ti 144Hz​

Eğer 11-11.5 civarlarına satabilirsem macbooka geçmeyi düşünüyorum.

Hocam aslın da iyi de işlemcisi eh işte. Çok ısınıyormu kasa vs fan sesi çıkıyor mu? Ankara'daysanız bunu alabilirim RTX 3050'den daha güçlü olduğu için ama işlemcisi kötü gibi geldi.

Hocam aslın da iyi de işlemcisi eh işte. Çok ısınıyor mu kasa vs fan sesi çıkıyor mu? Ankara'daysanız bunu alabilirim RTX 3050'den daha güçlü olduğu için ama işlemcisi kötü gibi geldi.

Bu ekran kartına göre evet zayıf kalmış bir tık, 1650-1650 Ti ile kullanılıyor normalde. Kendim Boost'u kısarak 65 derecelerde oynuyorum 3-4FPS ancak oynuyor, çok bir şey fark etmediği için de ellemedim uzun zamandır fan sesi de yok bu durumdan dolayı. GTA 5'te 1-2 FPS Max. Fark var ancak hatta, Turbo Boost açıkken 90 derecelere ulaşıyor ama GTA 5'te. İstanbuldayım.

Bu ekran kartına göre evet zayıf kalmış bir tık, 1650-1650 Ti ile kullanılıyor normalde. Kendim Boost'u kısarak 65 derecelerde oynuyorum 3-4FPS ancak oynuyor, çok bir şey fark etmediği için de ellemedim uzun zamandır fan sesi de yok bu durumdan dolayı. GTA 5'te 1-2 FPS Max. Fark var ancak hatta, Turbo Boost açıkken 90 derecelere ulaşıyor ama GTA 5'te. İstanbuldayım.

Peki hocam bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim kolay gelsin iyi akşamlar.

Basit bir hilekarlık yap madem fiyatı 11k koy çok mesaj gelicektir ve favoriye eklenecektir diğer gün 13kya at gider büyük ihtimal basit bir işlem göz boyuyorsun bir nevi ama olsun dediğin gibi ediyorsa alırlar.

Geri
Yukarı