Acer Nitro N50-610 alınır mı?

Daha iyi fiyata bulunabilir sanki.

Hocam kendim toplasam 11700F 5900, 3060 Ti en ucuz 10200, toplam 16000 civarı tutuyor ve bu sistem uygun gibi gözüküyor ama araştırdım ve içindeki parçaları hiç belirtmemişler ve içine baktığımızda Çin malı sanki 90'lardan gibi gözüküyor markasız parçalar kullanılmış, RAM'ler de tekli 16 GB dandik bir RAM. Bilemedim sistem ucuz diye umutlanmıştım :(

Hocam kendim toplasam 11700F 5900, 3060 Ti en ucuz 10200, toplam 16000 civarı tutuyor ve bu sistem uygun gibi gözüküyor ama araştırdım ve içindeki parçaları hiç belirtmemişler ve içine baktığımızda Çin malı sanki 90'lardan gibi gözüküyor markasız parçalar kullanılmış, RAM'ler de tekli 16 GB dandik bir RAM. Bilemedim sistem ucuz diye umutlanmıştım :(
Aslında bu tarz marka kasalar daha iyi oluyor, çünkü tamamen güvende hissettiriyor beni şahsen. Fakat malum ekonomi dolayısıyla daha ucuza almak daha iyi (mümkün olmasa da :D). Bir de dediğiniz gibi bu tarz kasalarda markası belli olmayan ama yine de iyi olan parçalar kullanıyorlar, kendiniz bildiğiniz markaları alsanız daha iyi olacaktır. Yani kısaca anlatmak istediğim şey, marka bilgisayar Türkiye için pek mantıklı değil.

Geri
Yukarı