Acer Nitro QG241YBLi ve G-Sync teknolojisi

MertM19

Centipat
Daha fazla  
Monitör
Acer Nitro QG241YBli 75hz
Öncelikle merhaba. Acer Nitro QG4241BLi 75 Hz monitörünü kullanıyorum ekran kartım RTX 2060 monitörüm Free Sync destekliyor G-Sync destekleyen monitore gecmeli miyim yoksa 144 Hz güzel akıcı bir Free Sync monitöre geçsem daha mi iyi bu arada 2 senedir kullanıyorum Free Sync AMD teknolojisi olduğunu biliyorum ama RTX 2060 çalışıyor tabii ki de bu mucize değil ama Free Sync devam etmeli miyim?

RTX 2060 ekran kartını 75Hz monitörde kullanmak bence hakaret. 144Hz bir monitörde daha iyi bir görüntü elde edersiniz. G-Sync olayı ise NVIDIA Denetim Masası'ndan DP ile bağlantı yapmanız halinde aktif edebiliyorsunuz.

Haklısın 2 sene önce toplanmış kasayı babam aldı bende de az para vardı klavye mouse monitör derken anca buna yetti ama 144 Hz Free Sync bir sıkıntı çıkarmaz herhalde G-SYNC gerekli mi hâlen bilmiyorum.

Öncelikle merhaba. Acer Nitro QG4241BLi 75 Hz monitörünü kullanıyorum ekran kartım RTX 2060 monitörüm Free Sync destekliyor G-Sync destekleyen monitore gecmeli miyim yoksa 144 Hz güzel akıcı bir Free Sync monitöre geçsem daha mi iyi bu arada 2 senedir kullanıyorum Free Sync AMD teknolojisi olduğunu biliyorum ama RTX 2060 çalışıyor tabii ki de bu mucize değil ama Free Sync devam etmeli miyim?

Bir de bana 4.000 TL civarı 144 Hz monitör önerir misiniz?

Haklısın 2 sene önce toplanmış kasayı babam aldı bende de az para vardı klavye mouse monitör derken anca buna yetti ama 144 Hz Free Sync bir sıkıntı çıkarmaz herhalde G-Sync gerekli mi hâlen bilmiyorum.

G-Sync komplike uyumlu oluyor. Biraz önce dediğim şekilde kullanıyorsun. FreeSync'dan daha etkili olduğunu söylemek isterim.

Geç cevap için kusura bakma.

Monitör önerim. https://www.akakce.com/monitor/en-u...-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,2025431024.html

Geri
Yukarı