Acer Nitro RTX 3060 alınır mı?

Darkknight52

Femtopat
Daha fazla  
Acer Nitro Intel Core i7 10750H 1 TB SSD RTX3060 32 GB RAM'li notebook alınır mı?

Bu notebookdaki 32 GB RAM tek slotta mıdır? Yoksa 2x16 olarak mı yerleştirilmiştir? (Single Channel ile Dual Channel arasında oyunlarda ciddi FPS farkı oluştuğu söyleniyor.)

Artıları ve eksileri sizce nelerdir? (Şu an fiyatı 14500 TL)

10-15k aralığında hangi notebookları önerirsiniz?

MSI Alpha Ryzen 7 4800h RX5600m model notebook aldım. Ekran parlaklığı, kalitesi kötü olduğundan ve ışık sızması bulunduğundan iade ettim.

Yorumlarınız ve bilgilendirmeniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Alınabilir fakat henüz bir inceleme vs çıkmadı, özellikle son tüketici yorumları neredeyse yok. Büyük risk olur. 32 tek slot değildir muhtemelen. Normalde Nitro 5'ler 16'ya kadar tek slot satılıyorlar.

Hangi MSI Alpha'da 2060 var?

10-15K arasında Legion 5 i7/RTX 2060 var ekranı da kaliteli. Onun dışında 15K'ya V22.1 mevcut.

Alınır gibi bence, işlemcisi, ekran kartı, depolaması ve RAM'i gayet iyi. Belki 16 GB RAM içeren RTX 3070'li bir dizüstü bulursunuz bu bütçede ama emin değilim. 2x16 yapmışlardır, tek slota takacak kadar salak olduklarını sanmıyorum. Soğutması iyiyse alınır bence ki bu serinin soğutmasını çok övenler var. Eğer 32 GB RAM ile işiniz yoksa 16 GB RAM olan RTX 3070'li modelleri araştırın bence.

Alınır gibi bence, işlemcisi, ekran kartı, depolaması ve RAM'i gayet iyi. Belki 16 GB RAM içeren RTX 3070'li bir dizüstü bulursunuz bu bütçede ama emin değilim. 2x16 yapmışlardır, tek slota takacak kadar salak olduklarını sanmıyorum. Soğutması iyiyse alınır bence ki bu serinin soğutmasını çok övenler var. Eğer 32 GB RAM ile işiniz yoksa 16 GB RAM olan RTX 3070'li modelleri araştırın bence.
2060 modelinin soğutması pek övülmedi maalesef. 1660ti, 1650ti ve 1650, 10300h/R5/R7 modellerde cidden başarılıydı sadece.

Bir de içerisindeki ekran kartının TDP'si de önemli. Eğer 60W 3060 varsa onun yerine hem kasası hem ekranı hem de kendisi daha kaliteli olan L5 tercih edilebilir.

Biraz bütçe artarsa. Monster'ın alınabilir nadir modellerinden. Acer Nitro ve 3060 hakkında hiç bir bilgim yok.

85W 3060 vardı diye hatırlıyorum.
O zaman cidden alınabilir fakat kobay fare misali olur. Patlarsa sizin elinizde patlar yani. Çünkü incelemeler veya yorumlar cidden yok denecek kadar az. L5P'yu bile kaç kişi iade edecek bu forumdan ki o çok daha sağlam bir cihazdı.

O zaman cidden alınabilir fakat kobay fare misali olur. Patlarsa sizin elinizde patlar yani. Çünkü incelemeler veya yorumlar cidden yok denecek kadar az. L5P'de bile kaç kişi iade edecek bu forumdan. Ki o çok daha sağlam bir cihazdı.
L5P'yi iade edenlerin büyük çoğunluğu boşuna ediyor bence, 1 kişinin problemliydi diye hatırlıyorum sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı