Acer Nitro V 15 alınır mı?

BaySami

Femtopat
Daha fazla  
Acer Nitro V 15 13.Nesil Core i5 13420H-RTX4050 6 GB-8 GB-1TB SSD-15-6inc-FreeDOS
Model bu herhangi bir sorun yaşayabilir miyim fanlarında soğutmasında veya performansında? RAM'ini 16 ya yükseltirim alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe 28k vatan bilgisayarda dün gece o bilgisayara indirim gelmişti 23K olmuştu kaçırdım pişman edecek bir şanstı bence bir sorunu var mı diye soruyordum o an ama artık tekrar indirim gelmediği sürece ondan umudumu kestim.
Mükemmel fiyatmış valla, keşke yakalayabilseydiniz.

Mükemmel fiyatmış vallahi, keşke yakalayabilseydiniz.

Bilgisayarları daha yeni yeni araştırıp öğrenmeye başladım ama muhtemelen Acer Nitro AN515-46 ya gözüm takıldı +8 RAM yapıp veya biraz daha bütçemi arttırma şansın olursa 4050'li mofeline bakmak mantıklı mı diye düşündüm ama o modellerin sorunları var mı hiç duymadım sizin bilginiz var mı acaba Nitro 5'lerde bir sorun var mıdır?

Bilgisayarları daha yeni yeni araştırıp öğrenmeye başladım ama muhtemelen Acer Nitro AN515-46 ya gözüm takıldı +8 RAM yapıp veya biraz daha bütçemi arttırma şansın olursa 4050'li mofeline bakmak mantıklı mı diye düşündüm ama o modellerin sorunları var mı hiç duymadım sizin bilginiz var mı acaba Nitro 5'lerde bir sorun var mıdır?
Bir sorun yok panelleri kötü sadece, 4050 bakın aşağısına bakmayın kesinlikle.

O zaman ya Victus'ya da Nitro modellere bakacağım teşekkürler.

Nitro tavsiye ederim, daha iyi performans veriyor Victus'a kıyasla. Bulunamazsa alınabilir ama tabii.

Geri
Yukarı