Elektronik Acer Nitro V 15 i5 13420H-4050 25.488 TL

Son düzenleme:
Hocam Acer bu modellerde hep 140 ya da 105W üretirdi. Ancak Acer'in sitesinde yaptığım araştırmaya göre maalesef 60W bu kart. Bütün işler değişti şu an. Alacak arkadaşlara tavsiye edemiyeceğim maalesef 140W sandım çünkü kusuruma bakmayın.

Ucuz etin suyu...
Bende vatan böyle şeyler yapmaz diyordum sebebi belli oldu sanırım bir de tavsiye de ediyorlardı birbirine forumlarda birkaç kişi hatta ben de 105W falan sanıp ne güzel demiştim. 🤓

Son düzenleme:
Ucuz etin suyu...
Bende vatan böyle şeyler yapmaz diyordum sebebi belli odu sanırım bir de tavsiye de ediyorlardı birbirine forumlarda sanırım birkaç kişi ben de 105W falan sanıp ne güzel demiştim.

Hocam bu model yeni çıktı ve Acer daha önce hiç 4000 serisi kartlarda 105W'dan aşağı GPU kullanmadı. Ben de öyle sandım vallahi fena ters köşe olduk.

İkinci el alacağıma bunu alayım diyodum ben de ama cidden 60W nedir arkadaş. Neyse sükunetimi korumalıyım :)
25K civarına ne tavsiye edersiniz acaba sevgili arkadaşlar?
Buyrun hocam:

Hocam Acer bu modellerde hep 140 ya da 105W üretirdi. Ancak Acer'in sitesinde yaptığım araştırmaya göre maalesef 60W bu kart. Bütün işler değişti şu an. Alacak arkadaşlara tavsiye edemiyeceğim maalesef 140W sandım çünkü Kusuruma bakmayın.
Ne kusuru. Tam da mağazaya gidip varsa alayım diyordum tekrar kontrol ettiğiniz için teşekkür ederim.

Hocam bu model yeni çıktı ve Acer daha önce hiç 4000 serisi kartlarda 105W'dan aşağı GPU kullanmadı. Ben de öyle sandım vallahi fena ters köşe olduk.

Evet ilk çıktığında zaten bende görmüştüm yeni ürün yazıyordu, o zamanlar yeni laptop aldım bende "tüh !" demiştim o zamanlar dediğin gibi fena ters köşe yaptı Acer. Her şeyin ekonomiğini çıkarmaya çalışıyor işte markalar klasik yine de belki internetten sipariş ile uğraşmak istemeyenler için ve 60W değerini sorun etmeyecekler tercih edebilir. Tabii 26k fiyattan koyup siteye sonra zamlayıp eski fiyatını indirimli diye satmaları hoş olmadı klasik vatan. Hiç daha kusuruna denk gelmedim yıllardır müşterilerinden biriyimdir ama F/P ürün az bunlarda olanlarda internetin çok çok üstünde.

Son düzenleme:
Hocam Acer bu modellerde hep 140 ya da 105W üretirdi. Ancak Acer'in sitesinde yaptığım araştırmaya göre maalesef 60W bu kart. Bütün işler değişti şu an. Alacak arkadaşlara tavsiye edemeyeceğim maalesef 140W sandım çünkü Kusuruma bakmayın.
Acer global sayfasında da V 15 modeller için W değerleri yazıyor. Sanırım bu yeni V 15 modelleri giriş-orta seviye performans olarak konumlandırılmış. Açıkçası çok aşırı performans farkı olmasa da fiyatları yakın olduğu için Nitro 5 veya 16 almak TR ekosisteminde daha mantıklı duruyor.

1703853865095.png

Acer global sayfasında da V 15 modeller için W değerleri yazıyor. Sanırım bu yeni V 15 modelleri giriş-orta seviye performans olarak konumlandırılmış. Açıkçası çok aşırı performans farkı olmasa da fiyatları yakın olduğu için Nitro 5 veya 16 almak TR ekosisteminde daha mantıklı duruyor.

Eki Görüntüle 2067820

Aslında 100w üstü gereksiz gibi geliyor bana 4050 ve 4060 için ama 60w farkı hissedilir gibi duruyor.

Not: 4050 fazla wat çeken bir kart değilmiş yani kendi yorumumu kendim çürüttüm. 🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir video var ama ne kadar doğru bilemem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı