Acer Nitro VG240YM3BMIIPX nasıldır?

MuaGGy

Kilopat
Amazon'da şöyle bir monitör buldum. Amazon.com.tr

180Hz ve 0.5 gecikmesi yazmakta. Fakat ürün özelliklerinde saçma bilgiler yazıyor ve internet üzerinde bu monitör ile ilgili bir inceleme göremedim (Amazon'da da yorum da yok). Müşteri hizmetlerine sordum, ürün 7 Eylül'de satışa açılmış dedi. Acer'e telefon ile sordum monitörü bulamadı.

Bu monitör ile ilgili bilgi veren bazı siteler buldum. Tam da bu monitör mü emin değilim :(

Sizin düşünceniz nedir?

Kötünün iyisi desek yerinde bir laf olur.
Tavsiye eder miyim? Pek etmem.
23.8" Acer Nitro VG240Y M3bmiipx - Specifications monitör bu.
Acer Nitro Gaming LED 23.8" VG240Y olarak geçiyor. Fakat sonuna eklenen saçma harfler arattığınızda bulunmamaya sebep oluyor.
Kendi sayfasında da şöyle açıklanmış.
Neden etmezsiniz açıklar mısınız? Ben de bakıyorum şuan aynı monitöre.

Neden etmezsiniz açıklar mısınız? Ben de bakıyorum şu an aynı monitöre.

Tavsiye etmem deme sebebim çok giriş seviyesi bir monitör. Aman aman başarılı renk performansı veya oyun performansı yok. Bu dediklerim tabii kullanıcının beklentisine göre değişir. Hiç IPS monitör kullanmamış biri için yeterlidir.

Tavsiye etmem deme sebebim çok giriş seviyesi bir monitör. Aman aman başarılı renk performansı veya oyun performansı yok. Bu dediklerim tabii kullanıcının beklentisine göre değişir. Hiç IPS monitör kullanmamış biri için yeterlidir.
Kronik bir sorun var mı monitörde acaba alsam sorun yaşar mıyım bilginiz var mı? Acer güvenilir midir bu konuda

Yeni konular

Geri
Yukarı