Acer Nitro VG240YM3BMIIPX alınır mı?

NemesiS_81

Kilopat
Monitör
Acer NITRO VG240YM3BMIIPX 23.8" ZEROFRAME IPS 180HZ 1MS 250NIT MONITOR.
Herkese iyi pazarlar, şu anda kullandığım monitörde ghosting problemi olduğu için değiştirmek istiyorum ve Amazon'da Acer'in bu monitörünü buldum Acer NITRO VG240YM3BMIIPX. İnternette monitöre dair çok fazla inceleme bulunmuyor, bilgisi olanlar veya kullananlar varsa tavsiye eder misiniz? Kronik problemi ve en önemlisi ghosting olmaması çok önemli, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası bütçe olarak 5K civarına kadar çıkabilirim hatta Lenovo R25I30 almayı düşünüyordum ama bu monitörü görünce eğer bir kronik sıkıntısıda yoksa fazladan 1.1k vermeye değer mi bilemedim.

Hocam benim gördüğüm farklar yükseklik ayarı pivot ve parlaklık değeri farkı muhtemelen panel farkı da vardır ama aralarında farka değip değmeyecek gözle görülür fark var mı bilmiyorum.

Hocam benim gördüğüm farklar yükseklik ayarı pivot ve parlaklık değeri farkı muhtemelen panel farkı da vardır ama aralarında farka değip değmeyecek gözle görülür fark var mı bilmiyorum.
Teşekkürler hocam cevabınız için. Açıkçası çok yüksek beklentilerim yok, zaten hali hazırda kullandığım monitör VA panel ve ghosting yapıyor. Bu monitörün daha kötü bir deneyim sunacağını zannetmiyorum ölü pikseli ve ghostingi olmasın yeter kafasındayım şuan, panelide IPS zaten VA dan iyidir renk kalitesi vs olarak. O yüzden fazladan 1k dan fazla para vermeye gerek görmüyorum sanırım bunu alacağım.

Teşekkürler hocam cevabınız için. Açıkçası çok yüksek beklentilerim yok, zaten halihazırda kullandığım monitör VA panel ve ghosting yapıyor. Bu monitörün daha kötü bir deneyim sunacağını zannetmiyorum ölü pikseli ve ghostingi olmasın yeter kafasındayım şu an, panelide IPS zaten VA'dan iyidir renk kalitesi vs olarak. O yüzden fazladan 1Kdan fazla para vermeye gerek görmüyorum sanırım bunu alacağım.

O zaman attığınız monitor gayet iyidir hocam hayırlı olsun şimdiden.

1000 lira farka deger. Pivot ozelligi, yukseklik ayari, dahili hoparlör, daha yuksek maksimum parlaklik, daha yuksek renk gamutu...

R25I30 alin.

Hocam bende aynı farkları söylemiştim ama arkadaş için pivot, yükseklik ayarı önemli değil sanırsam epey sitesinde de dahili hoparloru oldugu yaziyor bütçeden kısmak istiyorsa ve ilk kez IPS kullanacaksa ben alınır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı