Acer Nitro VG242YPBMIipx 165Hz alınabilir mi?

Bütçe
1500

Sansi Salvo

Kilopat
Daha fazla  
Sosyalde bu ürün hakkında birkaç konu açılmış lakin kimse aradığı cevabı bulamamış açıkçası. Başlıkta da belirttiğin gibi.
1500 lira maksimum limitim var bu fiyatın üzerine çıkmadan farklı ürünler de önerebilirsiniz. IPS 165Hz biraz da muadillerine göre kanımca yakışıklı bir monitör ama incelemesi yok, bilemedim. Bir el atarsanız çok sevinirim.
Bu arada 165 Hz olmak zorunda değil, bu fiyatı geçmeden 144Hz monitör önerisine de açığım kesinlikle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Panel kalitesinden şüphem yok lakin zaten 1300 lira bandında ürün bulamadığım için güç bela bu fiyata çıktım diyebilirim. Açıkçası daha fazla arttıramıyorum o yüzden 1500 maksimumum şu anlık ama önerin için çok teşekkürler.

Monitör elimize ulaşınca buradan iletişim kuralım.
Benim monitör kargoya verilmiş.
Benim monitörüm elime ulaştı gayet güzel çok beğendim. Işık sızması var ama az.
Resimde böyle gözüküyor ama gerçekte o kadar değil.
IMG_20210113_130709_BEAUTY.jpg

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 833311

Hocam ben buraya yazacağımı aklımdan çıkarmışım kusura bakma lütfen benim de sorunsuz elime ulaştı monitör, ışık sızması tamamen siyah olan ekranda kendini biraz belli ediyor ama renk kalitesi ve doygunluğu beni tatmin etti açıkçası bu fiyata göre sorunsuz 165Hz verebiliyor parlaklık kısmadan hayırlı olsun diyelim ikimize de :D.

Oyun oynarken titreme veya kare atlama oluyor mu? Ben cs:go oynarken duvarın köşesine odaklanıp sağ sol yapınca titriyor görüntü.

Eki Görüntüle 833311
Oyun oynarken titreme veya kare atlama oluyor mu? Ben cs:go oynarken duvarın köşesine odaklanıp sağ sol yapınca titriyor görüntü.
@Muzlusüt @Sansi Salvo Beylerbu monitörü ben de çok bğenmiştim ancak güvenememiştim hepsiburadada 1530 tl şu anda bence bu fiyata en iyi monitör gibi gözüküyor ne dersiniz? almalı mıyım ?

Geri
Yukarı