Acer Nitro VG271UMBmııpx QHD monitör alınır mı?

tancanfume

Picopat
Daha fazla  
Monitör
Nitro VG271U Widescreen LCD Monitor
Son düzenleyen: Moderatör:
Bununla arasında sadece parlaklık(nit) farkı görebildim ben.

İkisinin de SDR parlaklığı aynı. 350 nit. HDR 400 sertifikası var. HDR ile 400 nit parlaklığa ulaşabiliyor. Delta'e renk kalibrasyonu çıkış yapılmış bir model. Ayrıca pivot desteği var. Sizin baktığınız da bunların hiçbiri yok. Benim önerdiğim burada yazılanlardan daha üstün bir model.

İkisinin de sdr parlaklığı aynı. 350 nit. HDR 400 sertifikası var. HDR ile 400 nit parlaklığa ulaşabiliyor. Delta'e renk kalibrasyonu çıkış yapılmış bir model. Ayrıca pivot desteği var. Sizin baktığınız da bunların hiçbiri yok. Benim önerdiğim burada yazılanlardan daha üstün bir model.

Hocam baktım şimdi YouTube'dan bunun bir 2020 versiyonu bir de 2023 versiyonu varmış bu hangisi?
Ayrıca pivot desteği nedir?

Hocam baktım şimdi YouTube'dan bunun bir 2020 versiyonu bir de 2023 versiyonu varmış bu hangisi?
Ayrıca pivot desteği nedir?

Önerdiğim monitörün incelemesi mevcut.
Zaten biliyorum bu özelliklerinin olduğunu. Çıktığı yıla nazaran epey iyi bir monitör.
Amazon'da satılan modeli 2023 yılında revize edilip tekrar satışa sunulmuş hali.
Yani 2020'yi referans alıp 2023 yılı üretimli monitör alıyoruz. Değerler birebir olmaz fakat yakın olur.

Önerdiğim monitörün incelemesi mevcut.
Zaten biliyorum bu özelliklerinin olduğunu. Çıktığı yıla nazaran epey iyi bir monitör.
Amazon'da satılan modeli 2023 yılında revize edilip tekrar satışa sunulmuş hali.
Yani 2020'yi referans alıp 2023 yılı üretimli monitör alıyoruz. Değerler birebir olmaz fakat yakın olur.

Bir de bunu gördüm bununla sizin attığınız arasındaki fark nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı