Acer Nitro Windriver sürücüsü silinmesine rağmen yeniden kurulamıyor

Çift kanalla alakası vardır tabii ama tek kanal RAM de bu kadar düşük performans vermez. Valorant'ta şu an da 300 350 arası FPS alıyorum en yüksek ayarlarda ama arkadaş bunu bile alamıyor. Bence direkt servise gönderilmesi lazım.

Ben de 4060'lı 12700H'lı model var. 1TB geldi ben 1 TB daha taktım. 16 tek kanal 4800MHz RAM var bir 16 daha takacağım ileri ki günlerde.

TUF'un 4060 ında yanlış hatırlamıyorsam Ryzen işlemci vardı. Ben şahsen Ryzen almamak için bunu tercih ettim. Çünkü Intel'in bu işlemcisine bayılıyorum 2.cihazım aynı işlemci ile ve tek şikayetim yok. Bu cihazın tek sorunu fan sesi çok ama bu gerekli. Isınmıyor bilgisayar. Ben eskiden 3050'li TUF kullandım. 10 dk içerisinde 95 derece oluyordu. TUF'lar ısınır.

TUF'un 4060 ında yanlış hatırlamıyorsam Ryzen işlemci vardı. Ben şahsen Ryzen almamak için bunu tercih ettim. Çünkü Intel'in bu işlemcisine bayılıyorum 2.cihazım aynı işlemci ile ve tek şikayetim yok. Bu cihazın tek sorunu fan sesi çok ama bu gerekli. Isınmıyor bilgisayar. Ben eskiden 3050'li TUF kullandım. 10 dk içerisinde 95 derece oluyordu. TUF'lar ısınır.

Pil ömrü, oyunlardaki FPS değerleri nasıl hocam memnun musun?

Ben hep şarjda oynuyorum o yüzden pil ömrü hakkında bilgi vermem doğru olmaz hocam. FPS olarak da oynadığınız oyunları söyleyin bana ben FPS değerine bakıp sizi daha net bilgilendireyim. Çünkü YouTube gibi platformlarda test yok. Çoğu oyun var zaten bende sorun söylerim.

Ben hep şarjda oynuyorum o yüzden pil ömrü hakkında bilgi vermem doğru olmaz hocam. FPS olarak da oynadığınız oyunları söyleyin bana ben FPS değerine bakıp sizi daha net bilgilendireyim. Çünkü YouTube gibi platformlarda test yok. Çoğu oyun var zaten bende sorun söylerim.

RDR2, CS2, Doom Eternal, Cyberpunk Ultra ayarlarda kaç FPS görüyor mesela

CS 2 en yüksek ayarlarda 200'lerde takılıyor en düşük 150 gördüm RDR Ultra DLSS kapalı şekilde 68 70 görüyor. Size bir öneride bulunayım. YouTube'a RTX 4060 laptop Gaming test yazın hatta size direkt link atayım o video da ki ASUS TUF'un yurt dışı modeli ısınma problemine rağmen FPS değerlerine bakın. Aynı donanıma sahip zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O zaman notebook almayalım.
Sirf oyun icin gaming laptop alma taraftari degilim. Sabit bir yerde kaliyorsan masaustu alacaksin 2 kat daha fazla performans alacaksin. Daha rahat kullanim. Klavyesine su dokuldu diye komple sistem çöp olmayacak. Anakart bozuldu diye tüm sistem çöp olmayacak vs. :) Aldigim laptoplarin geneli hep giris seviyesi. En son 3060 vardi asus tuf cok dandik laptop felaket isiniyor elim yaniyordu BF 2042 oynarken ama artisi su her seyi stsbil calisiyordu ve asla FPS drop falan yapmiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı