Acer Nitro5 AN515 Alınır Mi ?

Cagata_yy

Decapat
Arkadaşlar size 2 sorum var.

1. Başlıktaki bilgisayar alınır mı sizce fiyatına göre iyi mi?
2. Acer teknik servisine götürüsem garanti bozulmadan RAM'i 16 yaparlar mı?

Screenshot_2019-08-12-15-27-46-441_com.pozitron.hepsiburada.jpegScreenshot_2019-08-12-15-27-50-794_com.pozitron.hepsiburada.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldım kullanıyorum biraz ısınıyor tek sorunu o 8RAM daha hic kullanılmadı ultrada dishonored 2vs birsürü as oyun oynadım yetiyor önerririm yani

İçine bir 8GB RAM daha ekle. Bütün sürücüleri ve işletim sistemi güncel olsun. Altına bir de soğutucu al. Güzel güzel kullanırsın. Ben 2 yıldır kullanıyorum. Sadece işlemci de biraz sıcaklık 90 görüyordu. İçini temizleyip bir de ısıtıcı alınca bir daha hiç 90'ı görmedim. 75-80 derece civarı işlemci, 60-65 derece civarıda ekran kartı...
Tabi bunu almak istemezsen de her zaman alternatif başka bir laptop bulabilirsin yani...

İçine bir 8GB RAM daha ekle. Bütün sürücüleri ve işletim sistemi güncel olsun. Altına bir de soğutucu al. Güzel güzel kullanırsın. Ben 2 yıldır kullanıyorum. Sadece işlemci de biraz sıcaklık 90 görüyordu. İçini temizleyip bir de ısıtıcı alınca bir daha hiç 90'ı görmedim. 75-80 derece civarı işlemci, 60-65 derece civarıda ekran kartı...
Tabi bunu almak istemezsen de her zaman alternatif başka bir laptop bulabilirsin yani...
Diğer hesap engellendiği için burdan yazıyorum siz ekstra ram taktirdiniz mi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı