Acer Nitro5 Wi-Fi bağlantı kesme sorunu

Alperen4423

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul\Çanakkale
Daha fazla  
Arkadaşlar laptobu daha alalı 3-4 gün falan oldu, Wi-Fi'yi kullandığım zaman bazen 5-10 dk kullanımda bazen saatler sonra internet kesiliyor, ağdan çıkıyor sonra tekrar bağlanmak zorunda kalıyorum, indirmelerim aksıyor sizce sorun nedir? 2 hafta sonra üniversiteye il dışına gideceğim hiç garanti ile uğraşmak istemiyorum.

Başka Wi-Fi ile de denendi nispeten durum aynı sayılır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisi altında Wi-Fi adaptörünün Güç Yönetimi menüsünde Güç kazancı sağlamak için, bilgisayar bu aygıtı kapatsın. seçeneği işaretli ise işaretini kaldır tekrar dene.
Ekran Alıntısı.PNG

Sürüculeri güncellemeyi deneyin. Eğer çözüm bulamazsanız USB kablosu ile telefonunuza bağlanıp tethering kullanabilirsiniz. Bu telefonun Wi-Fi adaptörü gibi çalışmasını sağlıyor. Telefon hangi ağa bağlıysa ondan interneti alıyor.

Aygıt yöneticisi altında Wi-Fi adaptörünün Güç Yönetimi menüsünde Güç kazancı sağlamak için, bilgisayar bu aygıtı kapatsın. seçeneği işaretli ise işaretini kaldır tekrar dene.
Gaming LaptopEki Görüntüle 498418
Bunu denedim hocam çözüm olmadı. Başka Wi-Fi adaptörleriyle de deniyorum maalesef durum aynı.
edit: diğer wi-fi adaptörü çalışmakta fakat laptobun kendi wifisinde sorun devam etmekte.
edit: diğer wi-fi adaptörü çalışmakta fakat laptobun kendi wifisinde sorun devam etmekte.
Bunu denedim hocam çözüm olmadı. Başka Wi-Fi adaptörleriyle de deniyorum maalesef durum aynı.
Upload yaparken bağlantı çökmesi devam etmekte.

Son düzenleme:
Aynı sorunu yaşıyorum çözebildiniz mi? Wi-Fi rastgele aralıklarla bağlantıyı kesiyor tekrar bağlan deyince de bu ağa bağlanılamıyor uyarısı geliyor. Bazen ağ sorun gidericisiyle çözebiliyorum ama bazen de kapatıp açmak hatta dinlendirmek gerekiyor.

Aynı sorunu yaşıyorum çözebildiniz mi? Wi-Fi rastgele aralıklarla bağlantıyı kesiyor tekrar bağlan deyince de bu ağa bağlanılamıyor uyarısı geliyor. Bazen ağ sorun gidericisiyle çözebiliyorum ama bazen de kapatıp açmak hatta dinlendirmek gerekiyor.
Hocam Acer sitesinden wifi driverını indirip deneyin. Ben baya bir şeyler denedim en son bu driverı da kurdum çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı