Acer PC Açılmama Sorunu

Daha fazla  
Dün akşam PC uykudayken kendi kendine kapağı kapalıyken saniyede bir uykudan kalkıp uykuya girdiğini fark ettim şarjdan çıkarıp baktım yine aynısını yapıtğını görünce komple PC'yi kapatıp yattım. Sabah kalktığımda güç butonuna basıyorum ve mavi LED 5 defa yanıp sönüyor. İnternetdeki tüm çözümleri denedim büyük bir umutsuzlukla konu açtım.
Bataryayı çıkartıp 10 saniye güç tuşuna basılı tutma ve gerisi yönetimini denedim.

Son düzenleme:
Cihazınızda mesela ısınma gibi bir problem var mıydı? Cihazın bataryası çıkarılabilir ise çıkarıp bir müddet bekleyin ve tekrar sadece şarj kablosu ile açmayı deneyin.

Cihazınızda mesela ısınma gibi bir problem var mıydı? Cihazın bataryası çıkarılabilir ise çıkarıp bir müddet bekleyin ve tekrar sadece şarj kablosu ile açmayı deneyin.
Dediğiniz yöntemi denemiştim. Isınma problemi yoktu. Şarj adaptörünü taktığımda PC den hiç tepki alamıyorum bu nedenden dolayı çözüm yollarını başka bir şarj adaptörüyle deniyeceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı