Acer Predator Alınır mı?

Arkadaşlar benim Vatan'dan aldığım PH317-53-77AQ modeli 120hz. Sizin verdiğiniz linkteki model PH317-53-77M7 ve ekranı 144hz. Depolaması benim aldığım modelden daha yüksek ve fiyatı da 250TL daha ucuz. Görünce keşke 20 gün daha bekleyip internetten alsaydım dedim ama sağlık olsun.

Bilgisayarın performansı cidden çok iyi. En yüksek ayarlarda turbo mod açıkken AC Odyssey oynuyorum, FPS 65-80 arası, GPU 67, CPU 83 derece. Tek sıkıntısı turbo mod açıkken elektrik süpürgesi misali ses çıkarması.

Arkadaşlar benim Vatan'dan aldığım PH317-53-77AQ modeli 120hz. Sizin verdiğiniz linkteki model PH317-53-77M7 ve ekranı 144hz. Depolaması benim aldığım modelden daha yüksek ve fiyatı da 250TL daha ucuz. Görünce keşke 20 gün daha bekleyip internetten alsaydım dedim ama sağlık olsun.

Bilgisayarın performansı cidden çok iyi. En yüksek ayarlarda turbo mod açıkken AC Odyssey oynuyorum, FPS 65-80 arası, GPU 67, CPU 83 derece. Tek sıkıntısı turbo mod açıkken elektrik süpürgesi misali ses çıkarması.
Sağlık olsun hocam. FPS oyunları dışında ultra ayarlarda (Yeni çıkan oyunlar) 120 FPS'i kolay kolay görmüyor zaten. 24 Hz için üzmeyin kendinizi. 14 gün geçmemiş olsaydı iade edin derdim ama geç kalmışsınız. Açıkçası HP Omen'in 17.3" olsaydı (RTX 2060 sadece 15.6 var) onu alırdım. Memnun musunuz? FPS değerleri videolardaki değerler ile birbirine yakın mı? Ağır mı?

Sağlık olsun hocam. FPS oyunları dışında ultra ayarlarda (Yeni çıkan oyunlar) 120 FPS'i kolay kolay görmüyor zaten. 24 Hz için üzmeyin kendinizi. 14 gün geçmemiş olsaydı iade edin derdim ama geç kalmışsınız. Açıkçası HP Omen'in 17.3" olsaydı (RTX 2060 sadece 15.6 var) onu alırdım. Memnun musunuz? FPS değerleri videolardaki değerler ile birbirine yakın mı? Ağır mı?

Çok memnunum. Eski bilgisayarım 15.6 inç plastik kasa bir MSI'dı, ona göre ağır. Fakat güç adaptörü küçük ve hafif. İnternette 16gb tek kanal rami olan versiyonun fps testleri var, onda da Odyssey ultra ayarlarda ortalama 42 fps gösteriyor. Benimki çift kanal 16gb ve yukarıda yazdığım fpsi alıyorum.

Ufak sıkıntıları var;

- Kulaklığı algılaması için bazen 1-2 kez çıkar tak yapmam gerekiyor.

- Hoparlörler kötü değil, iyi de değil. İdare eder. 15 inçlik olanının hoparlörleri berbatmış fakat 17 inç olanına daha büyük hoparlörler koymuşlar.

- Wifi 1-2 kez kendiliğinden koptu ve yeniden bağlanmadı. Wifi adaptörünü resetledim ve çözüldü, bir daha problem yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı